Sponsored By:   Boch Ice Center
Dedham
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
SATURDAY  
Division Time Location Team name Team Name
U10 9:20:am BOCH CT Polarbears Falcons
U10 10:30am BOCH CR Sting
U10 11:40am BOCH Spitfires Breakers
         
U10 5:30pm BOCH Sting Breaker
U10 6:40pm BOCH CR CT Polar Bears
U10 7:50pm BOCH Falcons Spitfires
         
SUNDAY  
U10 9:20:am BOCH Breakers Falcons
U10 10:30am BOCH CT polar Bears Sting
U10 11:40am BOCH CR Spitfires
         
U10 4:20pm BOCH Breakers Polar Bears
U10 5:30pm BOCH CR Falcons
U10 6:40pm BOCH Spitfires Sting
         
MONDAY  
U10 Finals 11:40am BOCH    
 
SATURDAY  
Division Time Location Team name Team Name
12AA-1 7:30am Thorndike MS Islanders Spitfires
12AA-2 7:45am Dexter CT Ice Cats CT Polar Bears
12AA-1 8:45am Thorndike NE Falcons Eagles
12AA-2 9am Dexter CR- 12-1 EC Wizards
         
12AA-2 3pm Thorndike CT Ice Cats CR- 12-1
12AA-2 4:15pm Thorndike CT Polar Bears EC Wizards
12AA-1 4:15pm Dexter Spitfires NE Falcons
12AA-1 5:30pm Dexter Eagles MS Islanders
         
SUNDAY  
12AA-2 12:30pm Dexter CT Polar Bears CR- 12-1
12AA-1 12:30pm Thorndike NE Falcons MS Islanders
12AA-2 1:45pm Dexter EC Wizards CT Ice Cats
12AA-1 1:45pm Thorndike Spitfires Eagles
12AA (consolation) 5:30pm Thorndike    
12AA (consolation) 6:45pm Thorndike    
         
12AA Semi-final 1 7:50pm BOCH    
12AA Semi-final 2 8pm Dexter    
         
MONDAY  
12AA Finals 11:45am Dexter    
 
SATURDAY  
Division Time Location Team name Team Name
12A-2 7am BOCH Spitfires NJ Colonials
12A-2 8:10am BOCH EC Wizards CC Storm
12A-1 12:50pm BOCH NS Vipers Lady Islanders
         
12A-1 2pm BOCH Greenwich CT CR- 12 White
12A-2 3:10pm BOCH CC Storm Spitfires
12A-2 4:20pm BOCH NJ Colonials EC Wizards
         
         
SUNDAY  
12A-1 7am BOCH Lady Islanders Greenwich CT
12A-1 8:10am BOCH CR- 12 White NS Vipers
12A-2   12:50pm BOCH Spitfires EC Wizards
         
12A-2 2pm BOCH CC Storm NJ Colonials
12A-1 3pm Thorndike Greenwich CT NS Vipers
12A-1 3:10pm BOCH Lady Islanders CR- 12 White
         
MONDAY  
12A Semi-final 1 7am BOCH    
12A (consolation) 8am Thorndike    
12A semi-final 2 8:10am BOCH    
12A (consolation) 9:15am Thorndike    
         
         
12A Finals 12:50pm BOCH    
 
SATURDAY  
Division Time Location Team name Team Name
14AA-1 12:30pm Thorndike CC storm CP Eagles
14AA-1 12:45pm Dexter NE Falcons Spitfires
14AA-2 1:45am Thorndike Jr Eagles Princeton
         
14AA-2 8pm Dexter CR PA Quakers
         
SUNDAY  
14AA-1 7:30am Thorndike CP Eagles NE Falcons
         
14AA-2 8:45am Thorndike PA Quakers Jr Eagles
         
14AA-2 10am Dexter Princeton CR
14AA-1 11:15am Dexter Spitfires CC storm
14AA-2 3pm Dexter PA Quakers Princeton
         
14AA-1 4:15pm Dexter NE Falcons CC storm
14AA-1 5:30pm Dexter CP Eagles Spitfires
14AA-2 6:45pm Dexter Jr Eagles CR
         
MONDAY  
14AA Semi-final 1 8am Dexter    
14AA Semi-final 2 9:15am Dexter    
14AA (consolation) 10:30am Dexter    
14AA (consolation) 10:30am Thorndike    
         
14AA Finals 1pm Dexter    
 
SATURDAY
Division Time Location Team name Team Name
14A-1 10am Thorndike CR NJ Rockets
14A-2 10:15am Dexter NS Vipers PA Quakers
14A-1 11:15am Thorndike Wizards Hartford
14A-2 11:30am Dexter NE Falcons Shamrocks
         
14A-2 5:30pm Thorndike Shamrocks NS Vipers
14A-1 6:45pm Dexter Hartford CR
14A-2 6:45pm Thorndike PA Quakers NE Falcons
         
14A-1 8pm Thorndike Wizards NJ Rockets
         
SUNDAY
14A-2 7:30am Dexter PA Quakers Shamrocks
         
14A-2 8:45am Dexter NE Falcons NS Vipers
         
14A-1 10am Thorndike Hartford NJ Rockets
14A-1 11:15am Thorndike CR Wizards
         
14A (consolation) 4:15pm Thorndike    
         
14A (consolation) 8pm Thorndike    
         
MONDAY
14A Semi-final 1 9:20:am BOCH    
14A Semi-final 2 10:30am BOCH    
14A 2pm BOCH