Sat 03/11/2017 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Goshen, Burke Catholic HS 9:00a 10:10a  >4th Grade Boys (Bantam)> St Gregory (R) Game St Mary - Marlboro (U) (R) vs (U)  SP 
10:10a 11:20a  >4th Grade Boys (Bantam)> St Mary - Fishkill (D) Game St Thomas (O) (D) vs (O)  SP 
11:20a 12:30p  >5th Grade Boys (Small Fry)> St Columba- Hopewell Jct (D) Game St Patrick (O) (D) vs (O)  SP 
12:30p 1:40p  >6th Grade Girls (Debs)> St Columba- Hopewell Jct (D) Game St Stephen (O) (D) vs (O)  SP 
1:40p 2:50p  >6th Grade Boys (Tyro)> St Mary - Fishkill (D) Game St Stephen (O) (D) vs (O)  SP 
2:50p 4:00p  >7th Grade Boys (JV Boys)> St Martin de Porres - Pough (D) Game St Mary (O) (D) vs (O)  SP 
4:00p 5:10p  >8th Grade Boys (Varsity Boys)> St Martin de Porres - Pough (D) Game Holy Cross (O) (D) vs (O)  SP 
5:10p 6:10p  >8th Grade Girls (Varsity Girls)> St Martin de Porres - Pough (D) Game St Patrick (O) (D) vs (O)  SP 
Hurley, Coleman Catholic HS 9:00a 10:10a  >4th Grade Girls (Gidgets)> St Mary - Kingston (U) Game St Gregory (R) (R) vs (U)  SP 
10:10a 11:20a  >5th Grade Boys (Small Fry)> St Francis (R) Game St Joseph - Kingston (U) (R) vs (U)  SP 
11:20a 12:30p  >5th Grade Girls (Cadettes)> St Catharine (R) Game St Augustine - Highland (U) (R) vs (U)  SP 
12:30p 1:40p  >6th Grade Boys (Tyro)> Our Lady of Sacred Heart (R) Game St Joseph - New Paltz (U) (R) vs (U)  SP 
1:40p 2:50p  >6th Grade Girls (Debs)> St Catharine (R) Game St Augustine - Highland (U) (R) vs (U)  SP 
2:50p 4:00p  >7th Grade Boys (JV Boys)> St Catharine (R) Game St Mary - Marlboro (U) (R) vs (U)  SP 
4:00p 5:10p  >7th Grade Girls (JV Girls)> St Paul (R) Game St Mary - Kingston (U) (R) vs (U)  SP 
5:10p 6:20p  >8th Grade Boys (Varsity Boys)> St Paul (R) Game St Joseph - Kingston (U) (R) vs (U)  SP 
6:20p 7:20p  >8th Grade Girls (Varsity Girls)> St Francis (R) Game St John - Centerville (U) (R) vs (U)  SP 
New Rochelle, The Ursuline School 9:00a 10:10a  >4th Grade Boys (Bantam)> St Margaret (BX) Game Immaculate Con - Tuckahoe (W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
10:10a 11:20a  >4th Grade Girls (Gidgets)> Mount Carmel (BX) Game St Mary - Katonah (W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
11:20a 12:30p  >5th Grade Boys (Small Fry)> Epiphany (M) Game Immaculate Con - Tuckahoe ((W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
12:30p 1:40p  >5th Grade Girls (Cadettes)> St Brendan (BX) Game Holy Family - NR (W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
1:40p 2:50p  >6th Grade Boys (Tyro)> St Raymond (BX) Game All Saints - Montrose (W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
2:50p 4:00p  >6th Grade Girls (Debs)> Mount Carmel (BX) Game St Columbanus - Cort Manor (W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
4:00p 5:10p  >7th Grade Boys (JV Boys)> Epiphany (M) Game St Patrick - Bedford (W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
5:10p 6:20p  >7th Grade Girls (JV Girls)> Epiphany (M) Game OLPH-St Matthews - Ardsley (W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
6:20p 7:30p  >8th Grade Boys (Varsity Boys)> St Raymond (BX) Game Iona Prep Lower - NR (W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
7:30p 8:30p  >8th Grade Girls (Varsity Girls)> St Clare (BX) Game St John - Mahopac (W/P) (BX/M) vs (W/P)  SP 
 Sun 03/12/2017 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bronx, Mount St Michael Academy 12:00p 1:10p  >3rd Grade Boys (Rookie)> Sacred Heart (SI) Game St Gregory - Harrison (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
1:10p 2:20p  >4th Grade Boys (Bantam)> St Charles (SI) Game Immaculate Con - Tuckahoe (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
2:20p 3:30p  >5th Grade Boys (Small Fry)> St Teresa (SI) Game Immaculate Con - Tuckahoe ((W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
3:30p 4:40p  >6th Grade Boys (Tyro)> Sacred Heart (SI) Game St Raymond (BX) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
4:40p 5:50p  >7th Grade Boys (JV Boys)> Sacred Heart (SI) Game St Patrick - Bedford (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
5:50p 6:50p  >8th Grade Boys (Varsity Boys)> OLGC (SI) Game Iona Prep Lower - NR (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
Goshen, Burke Catholic HS 12:00p 1:10p  >3rd Grade Boys (Rookie)> St Catharine (R) Game St Mary - Marlboro (U) R/U winner vs D/O winner  SP 
1:10p 2:20p  >4th Grade Boys (Bantam)> St Mary - Fishkill (D) Game St Gregory (R) R/U winner vs D/O winner  SP 
2:20p 3:30p  >5th Grade Boys (Small Fry)> St Patrick (O) Game St Francis (R) R/U winner vs D/O winner  SP 
3:30p 4:40p  >6th Grade Boys (Tyro)> St Stephen (O) Game Our Lady of Sacred Heart (R) R/U winner vs D/O winner  SP 
4:40p 5:50p  >7th Grade Boys (JV Boys)> St Mary (O) Game St Catharine (R) R/U winner vs D/O winner  SP 
5:50p 7:00p  >8th Grade Boys (Varsity Boys)> Holy Cross (O) Game St Paul (R) R/U winner vs D/O winner  SP 
Hurley, Coleman Catholic HS 12:00p 1:10p  >4th Grade Girls (Gidgets)> St Gregory (R) Game St Stephen (O) R/U winner vs D/O winner  SP 
1:10p 2:20p  >5th Grade Girls (Cadettes)> St Catharine (R) Game St Patrick (O) R/U winner vs D/O winner  SP 
2:20p 3:30p  >6th Grade Girls (Debs)> St Stephen (O) Game St Catharine (R) R/U winner vs D/O winner  SP 
3:30p 4:40p  >7th Grade Girls (JV Girls)> St Paul (R) Game St Patrick (O) R/U winner vs D/O winner  SP 
4:40p 5:50p  >8th Grade Girls (Varsity Girls)> St Martin de Porres - Pough (D) Game St Francis (R) R/U winner vs D/O winner  SP 
New Rochelle, The Ursuline School 12:00p 1:10p  >3rd Grade Girls (Novice)> OLSS (SI) Game OLPH-St Matthews - Ardsley (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
1:10p 2:20p  >4th Grade Girls (Gidgets)> St Clare (SI) Game St Mary - Katonah (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
2:20p 3:30p  >5th Grade Girls (Cadettes)> Sacred Heart (SI) Game Holy Family - NR (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
3:30p 4:40p  >6th Grade Girls (Debs)> Sacred Heart (SI) Game St Columbanus - Cort Manor (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
4:40p 5:50p  >7th Grade Girls (JV Girls)> St Teresa (SI) Game OLPH-St Matthews - Ardsley (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP 
5:50p 7:00p  >8th Grade Girls (Varsity Girls)> St Clare (SI) Game St John - Mahopac (W/P) (SI) vs BX/M W/P winner  SP