Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Fri 01/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. Patrick-Armonk 9:00p 10:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Game Holy Innocent White Was at Holy Innocent   
St. Joseph-Bronxville 6:45p 8:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game Ann Seton Blue    
The Hallen School  6:30p 7:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game OLPH-Pelham Was 11/24. Referees never showed on 1/11.  CG 
 Sat 01/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
1:30p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Our Lady of Sorrows    
2:45p 4:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game IHM    
St. Patrick-Armonk 9:00a 10:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Game Our Lady of Loretto Was 12:45pm  AD 
10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Green Game Holy Name-Croton   KM 
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Game Holy Rosary Blue    
12:45p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Patrick-Armonk Green Game Holy Rosary Blue Was 9am  BM 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. James    
3:15p 4:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> St. Patrick-Armonk White Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
4:30p 5:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Game Holy Rosary   TB 
5:45p 7:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Armonk White Game St. John and Paul   LK 
St. Patrick-Bedford 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Name-Valhalla   KN 
10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game IHM Blue   KN 
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game St. Vito/Holy Trinity   KN 
12:45p 2:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Game St. Augustine-Ossining Blue   KN 
2:00p 3:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Game St. Ann-Ossining   KN 
3:15p 4:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford White Game St. Augustine-Ossining Blue   BB 
4:30p 5:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Patrick-Bedford Game IC-Tuckahoe White   KN 
5:45p 7:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game IC-Irvington   KN 
6:45p 8:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Patrick-Bedford White Game OLPH-Pelham Will be rescheduled, moved from 12/1  PN 
St. Lawrence-Brewster 8:30a 9:45a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Lawrence Game St. Patrick-Bedford White   KN 
9:45a 11:00a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Lawrence Game St. Augustine-Ossining Blue   BB 
11:00a 12:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence Red Game St. Columbanus CENT   AC 
12:15p 1:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Lawrence Game St. Mary-Katonah   TN 
1:30p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. Lawrence Game St. John and Paul   TN 
St. Theresa-Briarcliff 1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Theresa Game St. Patrick-Bedford Green   KN 
2:45p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. Theresa Gold Game Holy Name-Valhalla   KO 
4:00p 5:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa Game St. Joseph-Bronxville Blue   TD 
5:15p 6:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Theresa Gold Game Transfiguration   KO 
Chapel School 9:00a 10:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Chapel School CENT Game Sacred Heart-Hartsdale   TW 
10:00a 11:00a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Chapel School CENT Game Sacred Heart-Hartsdale   TW 
11:00a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   TW 
12:00p 1:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Chapel School CENT Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   TW 
1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game Holy Name-Croton CENT   TW 
Reformed Church Brnxvill 12:00p 1:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game Holy Name-Croton   JD 
1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Bronxville CCD CENT Game IC-Tuckahoe White   AC 
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD White CENT Game Our Lady of Mercy White CENT    
3:45p 5:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game St. Vito/Holy Trinity    
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD CENT Game Our Lady of Mercy White CENT   RM 
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD White CENT Game Mt.Carmel-Elmsford    
7:30p 8:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game Holy Innocent Black   JF 
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Joseph-Bronxville White Game St. John Bosco   TD 
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Gregory   TD 
11:30a 12:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Gregory   TD 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville White Game Our Lady of Sorrows   BC 
2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game St. Vito/Holy Trinity   TD 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Patrick-Bedford Was 2/3.  TD 
St. James-Carmel 11:30a 12:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. James Game St. Augustine-Ossining Blue   MA 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game Our Lady of Loretto CENT   JM 
2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. James Game Our Lady of Loretto   MR 
3:15p 4:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. James Game St. Joseph-Bronxville   TD 
4:30p 5:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. James Game Holy Name-Valhalla   TD 
5:45p 7:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. James White Game St. John and Mary White   BH 
Annunciation 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Annunciation Blue Game St. Gregory Blue   MM 
10:15a 11:30a  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game OLPH-Pelham   TC 
11:30a 12:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Annunciation Blue Game Our Lady of Mercy Black CENT   TS 
Holy Name-Croton 9:45a 11:00a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Holy Name-Croton White CENT Game Ann Seton    
11:00a 12:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Holy Name-Croton Blue Game St. Patrick-Armonk    
12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton CENT Game Our Lady of Mercy Black CENT   RM 
1:30p 2:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Croton Game Holy Name-Valhalla Blue   TD 
6:15p 7:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Croton Game St. Patrick-Bedford Was 6pm, same day.  
7:30p 8:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Holy Name-Croton CENT Game St. John-Mahopac Was 7:15pm, same day.  GM 
Dobbs Ferry Middle Sch 11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Ann Seton   MH 
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game St. John and Mary   BH 
2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game St. Patrick-Bedford    
St. Gregory-Harrison 10:30a 11:45a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Gregory Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
11:45a 1:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Gregory Blue Game St. Lawrence   TN 
1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Gregory Game St. Theresa Red    
2:15p 3:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory Game St. Joseph-Bronxville   TD 
3:30p 4:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Gregory Gold Game St. Mary-Katonah    
Sacred Heart-Hartsdale 10:15a 11:30a  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Sacred Heart-Hartsdale Game St. Patrick-Armonk Green    
11:30a 12:45p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Hartsdale Game Sacred Heart-Patterson Red   RC 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game Resurrection Gold Was 11/2  RC 
St. Matthews-Hasting HS1 5:00p 6:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game St. Theresa Was 12/2  LH 
Holy Rosary-Hawthorne 9:45a 11:00a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Rosary Game Transfiguration Was 1/19   
11:00a 12:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Holy Rosary White Game St. Patrick-Armonk White   ST 
12:15p 1:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Rosary White Game OLPH-Pelham   KP 
1:30p 2:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Rosary Gold Game Sacred Heart-Hartsdale    
2:45p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Rosary Blue Game Sacred Heart-Hartsdale   TL 
4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Game Holy Name-Valhalla White   TF 
5:15p 6:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Rosary Game St. John Bosco   MP 
IC-Irvington 10:00a 11:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington Game St. Theresa   JE 
11:15a 12:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> IC-Irvington Game OLPH Ard/St Matthew OLPH    
12:30p 1:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> IC-Irvington Game St. John-Mahopac White   DG 
1:45p 3:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > IC-Irvington Game Mt.Carmel-Elmsford    
3:00p 4:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> IC-Irvington Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
Harvey Sch-St John&Mary 9:30a 10:45a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game All Saints White CENT   BH 
10:45a 12:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game St. Joseph-Bronxville   BH 
12:00p 1:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game Mt.Carmel-Elmsford   BH 
1:15p 2:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John and Mary Red Game St. Augustine-Ossining Blue   BH 
2:30p 3:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Mary Game IC-Tuckahoe White   BH 
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. John and Mary Red Game St. Patrick-Bedford   BH 
5:00p 6:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John and Mary White Game Holy Family Blue   BH 
St. Mary-Katonah 10:00a 11:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Mary-Katonah Game Holy Innocent White   GP 
11:15a 12:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Blue Game Ann Seton    
12:30p 1:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. Mary-Katonah Game Holy Family    
1:45p 3:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Mary-Katonah Game St. Ann-Ossining CENT    
3:00p 4:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Game Sacred Heart-Yonkers    
St. Augustine-Larchmont 2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> St. Augustine-Larchmont Green Game Holy Name-Valhalla Blue   PH 
3:15p 4:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > St. Augustine-Larchmont Game Annunciation Blue    
4:30p 5:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larchmont White Game St. Gregory   DR 
St. John and Paul 3:15p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. John and Paul Red Game Annunciation Blue   CG 
4:30p 5:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Paul Game Iona Lower School Maroon    
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. John and Paul Game St. Theresa Red   CG 
5:45p 7:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game OLPH-Pelham    
St. Johns-Mahopac 4:00p 5:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Blue Game St. James Red Will be rescheduled. Was 11/18. Moved from 12p to 4pm  MR 
5:15p 6:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John-Mahopac White Game St. Ann-Ossining   GM 
6:30p 7:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Game St. Patrick-Bedford Green   KN 
7:45p 9:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John-Mahopac Game IC-Irvington   MEC 
St. Vito-Mamaroneck 11:00a 12:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. Vito/Holy Trinity Game Our Lady of Mercy White CENT   DC 
12:15p 1:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game Holy Family    
1:30p 2:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game Chapel School CENT   DC 
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game St. Augustine-Ossining White   DC 
Van Cortlandtville Elem 3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Ann Seton White Game St. Lawrence    
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Ann Seton Blue Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> Ann Seton Game IC-Irvington    
Holy Family-New Rochelle 9:00a 10:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game IC-Tuckahoe White   RS 
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game St. James White    
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Family Game St. John the Baptist    
2:00p 3:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Family Game Resurrection Blue   JE 
3:15p 4:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Family White Game St. Gregory   JL 
4:30p 5:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Holy Family Game St. Gregory    
5:45p 7:00p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Gold Game St. John and Paul   TG 
7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Family Game Our Lady of Sorrows Was 12:45pm   
Holy Name-New Rochelle 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> Holy Name-New Rochelle Game Holy Family    
10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game St. Ann-Ossining CENT   RM 
11:30a 12:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Name-New Rochelle Blue Game St. Gregory Blue   MM 
Salesian HS-Holy Name NR 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Name-New Rochelle Game IHM   TZ 
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game Holy Innocent White   TZ 
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Holy Name-New Rochelle Blue Game St. Joseph-Bronxville   TD 
4:45p 6:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game Ann Seton   MH 
6:00p 7:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Name-New Rochelle Gold CENT Game Iona Lower School Maroon    
7:15p 8:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Holy Name-New Rochelle Blue Game St. John-Mahopac Was 11/18, then 1/13  TZ 
St. Ann-Ossining 11:00a 12:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Anns-Ossining Black Game Transfiguration    
12:15p 1:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Ann-Ossining Game St. Theresa    
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Innocent Black   BB 
1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Patrick-Armonk Green   KM 
3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Name-Valhalla   BB 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Theresa Gold   BB 
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH Blue   BB 
OLPH/St Catharine-Pelham 9:00a 10:00a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Sacred Heart-Dobbs Ferry Moved up from 11am to accommodate IHM  CG 
10:00a 11:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Gold Game St. Gregory Gold    
11:00a 12:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLPH-Pelham Game IHM Blue Moved from 9am to accommodate IHM  BK 
12:00p 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> OLPH-Pelham Game IHM Blue   PD 
1:00p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. Joseph-Bronxville Blue    
2:00p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Our Lady of Mercy White CENT   JD 
3:00p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game IC-Tuckahoe White   AC 
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> OLPH-Pelham Game Resurrection Black   CG 
5:15p 6:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> OLPH-Pelham Game All Saints White CENT    
6:30p 7:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> OLPH-Pelham Game St. Augustine-Larchmont   IG 
7:45p 9:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Holy Innocent Black   JR 
Bedford Road School 11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocent White Game St. Augustine-Ossining White   RM 
12:45p 2:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> Holy Innocent White Game St. John and Mary   BH 
2:00p 3:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent White CENT Game Transfiguration   RS 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Innocent Black Game St. Augustine-Larchmont    
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game Holy Family Was 11/24  BR 
5:45p 7:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game Resurrection White   JM 
7:00p 8:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Innocent Black Game St. Augustine-Larch Green CENT   LM 
8:15p 9:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Holy Innocent White Game St. Augustine-Larchmont Forfeit by St Augustine  RM 
Plsntvl MS-Holy Innocent 8:00a 9:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Innocent Black Game St. Mary-Katonah    
9:15a 10:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Innocent White CENT Game St. John the Baptist Will be rescheduled. Was 11/24  CG 
10:30a 11:45a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocent Black Game Holy Rosary    
11:45a 1:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Innocent White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
1:00p 2:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent Black Game St. John Bosco Red   JM 
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent Gold Game Annunciation Gold   PO 
3:30p 4:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent Black Game IC-Irvington    
4:45p 6:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
Corpus Christi 9:15a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game Our Lady of Mercy Black CENT   RM 
10:15a 11:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. John Bosco Game OLPH-Pelham    
11:15a 12:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game Transfiguration   RS 
1:15p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> St. John Bosco Game IHM White   CD 
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game Iona Lower School Gold    
3:30p 4:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John Bosco Game Annunciation Blue   JC 
Holy Rosary-Port Chester 9:00a 10:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Our Lady of Mercy White CENT Game IC-Tuckahoe Blue   TM 
10:00a 11:00a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Mercy Orange CENT Game St. Joseph-Bronxville White   TM 
11:00a 12:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. Joseph-Bronxville Blue   TM 
12:00p 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Ann Seton White   TM 
1:00p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. John and Paul   JM 
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Holy Rosary White   TM 
3:00p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Holy Name-Croton Blue CENT   RM 
Resurrection Doty Gym 9:45a 11:00a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Resurrection Gold Game St. Columbanus   JW 
11:00a 12:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Resurrection Black Game St. John-Mahopac   RM 
12:15p 1:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Resurrection Black Game All Saints White    
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Red Game IC-Tuckahoe Blue    
2:45p 4:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Resurrection Silver Game St. Gregory    
4:00p 5:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> Resurrection Gold Game St. Vito/Holy Trinity Was 7:45pm  DC 
5:15p 6:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Resurrection Red Game St. John and Paul White    
6:30p 7:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Resurrection Blue Game Our Lady of Sorrows    
Resurrection Grammar 11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Green Game Resurrection Red    
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Green Game St. Gregory    
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection White Game St. Joseph-Bronxville moved from 3:15 to close schedule gap  TD 
IHM-Scarsdale 2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game Iona Lower School Gold Was 1pm   
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> IHM Game Annunciation Blue   JT 
4:30p 5:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> IHM Blue Game St. Joseph-Bronxville   TD 
Ann Seton-Shrub Oak 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Ann Seton White Game Holy Innocent White    
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Ann Seton Blue Game Transfiguration    
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Ann Seton Game St. John Bosco White   MH 
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton Game St. Lawrence White   MH 
2:00p 3:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton Blue Game St. John-Mahopac   ND 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton White Game St. Patrick-Armonk   MH 
Transfiguration 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   RS 
10:15a 11:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Transfiguration Gold Game IHM    
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game St. Augustine-Larchmont White    
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Transfiguration Game Ann Seton CENT   RS 
IC-Tuckahoe 1:00p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> IC-Tuckahoe White Game St. John-Mahopac   GM 
2:00p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. Mary-Katonah   AC 
3:00p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe Gold Game Resurrection Blue   JE 
4:00p 5:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> IC-Tuckahoe White Game Holy Family   AC 
5:15p 6:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. Patrick-Armonk Green   DV 
6:30p 7:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > IC-Tuckahoe Blue Game Sacred Heart-Patterson   AC 
Our Lady of Sorrows 9:30a 10:45a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game IC-Irvington CENT   SD 
10:45a 12:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows White Game St. Joseph-Bronxville   TD 
12:00p 1:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Blue Game OLPH-Pelham    
1:15p 2:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game Holy Family Gold   TG 
2:30p 3:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Game Annunciation Blue   SD 
3:45p 5:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Our Lady of Sorrows Game Sacred Heart-Yonkers    
Yonkers, St. Anthony-Yonkers 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St Anthonys Yonkers Game St. Joseph-Bronxville   TD 
10:15a 11:30a  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St Anthonys Yonkers Game OLPH Ard/St Matthew OLPH    
St. Eugene 10:00a 11:15a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game St. Anns-Ossining White   MS 
 Sun 01/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Gregory   TP 
1:30p 2:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Augustine-Larchmont Green   TP 
2:45p 4:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Blue Game Ann Seton CENT   TP 
4:00p 5:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. John and Mary   BH 
St. Patrick-Armonk 12:00p 1:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Patrick-Armonk White Game St. Lawrence    
1:15p 2:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Patrick-Armonk White Game OLPH-Pelham Gold   MR 
2:30p 3:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk White Game Holy Name-Valhalla White   TD 
3:45p 5:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. Patrick-Armonk Game St. Ann-Ossining   AD 
5:00p 6:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Armonk White Game IC-Tuckahoe Blue   LK 
6:15p 7:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. Patrick-Armonk White Game St. John and Mary White   BH 
St. Patrick-Bedford 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Patrick-Bedford White Game St. John and Mary   BH 
1:45p 3:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Patrick-Bedford Green Game IHM White   TB 
4:15p 5:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Bedford White Game Holy Innocent Black   KN 
5:30p 6:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford Green Game St. Patrick-Armonk   AD 
6:45p 8:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Bedford Game St. John Bosco   KN 
St. Theresa-Briarcliff 12:45p 2:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Theresa Game Holy Name-Croton White CENT    
2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Theresa Game Holy Innocent Black   DD 
3:15p 4:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Theresa Game St. John Bosco   KO 
4:30p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa Game Holy Innocent White   KO 
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Theresa Red Game Our Lady of Mercy Black CENT   KO 
7:00p 8:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Theresa Game OLPH Ard/St Matthew OLPH Was 12/16  KO 
St. Joseph-Bronxville 2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Joseph-Bronxville White Game St. John the Baptist   DH 
3:15p 4:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Joseph-Bronxville Game Annunciation Blue   MM 
4:30p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville White Game Annunciation Gold   TD 
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game OLPH-Pelham   TD 
7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville White Game OLPH-Pelham   BC 
St. James-Carmel 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. James Game Holy Innocent White    
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Game Holy Rosary Gold    
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. James Game Annunciation Gold    
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. James White Game IC-Tuckahoe Blue   MR 
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game St. Columbanus CENT   AC 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game Holy Name-Valhalla   MR 
4:30p 5:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> St. James White Game IHM   MR 
St. Columbanus 1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Columbanus CENT Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   AC 
2:15p 3:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. Columbanus Game St. John and Mary   AC 
3:30p 4:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. Columbanus Game St. John and Mary   AC 
4:45p 6:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Columbanus Game Ann Seton   AC 
6:00p 7:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Columbanus Game Holy Name-New Rochelle   AC 
7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Columbanus CENT Game St. Augustine-Ossining Blue   AC 
Holy Name-Croton 12:15p 1:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-Croton Game St. Joseph-Bronxville   JD 
1:30p 2:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton Game St. Patrick-Bedford   JS 
2:45p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-Croton White CENT Game St. Lawrence   TN 
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton Blue CENT Game Holy Name-Valhalla    
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton CENT Game Holy Innocent White   JS 
OLO Loretto-Garrison Sch 9:30a 10:45a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Loretto Blue Game Chapel School CENT Was 1/6   
10:45a 12:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Our Lady of Loretto Game Chapel School CENT   MT 
12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Loretto White Game All Saints White CENT    
1:15p 2:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> Our Lady of Loretto Game St. Mary-Katonah   GP 
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Loretto Game Holy Name-Croton White CENT    
4:45p 6:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Our Lady of Loretto CENT Game St. Augustine-Ossining Blue   JM 
St. Gregory-Harrison 1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Gregory Gold Game Holy Name-New Rochelle Gold    
2:30p 3:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Gregory Blue Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   MM 
3:45p 5:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Gregory Game OLPH-Pelham    
5:00p 6:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Gregory Game St. Lawrence   MB 
6:15p 7:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory Gold Game Holy Innocent White CENT    
7:30p 8:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
Holy Rosary-Hawthorne 1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Blue Game Ann Seton   MH 
2:15p 3:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary Blue Game St. Augustine-Ossining Blue   BB 
3:30p 4:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary Game Annunciation Blue   BH 
4:45p 6:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Game St. John and Mary White   TF 
IC-Irvington 1:15p 2:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington Game Our Lady of Mercy Black CENT   JE 
2:30p 3:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> IC-Irvington Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
3:45p 5:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> IC-Irvington Game Ann Seton   MH 
5:00p 6:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > IC-Irvington Game Mt.Carmel-Elmsford    
Harvey Sch-St John&Mary 12:30p 1:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. John and Mary Game St. Patrick-Bedford   KN 
1:45p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. John and Mary Game St. James   BH 
3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game Mt.Carmel-Elmsford   BH 
4:15p 5:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game Chapel School CENT Forfeit by Chapel  CG 
5:30p 6:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John and Mary Game St. Joseph-Bronxville   TD 
St. Mary-Katonah 1:00p 2:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Mary-Katonah Game St. Gregory Gold   JO 
2:15p 3:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Mary-Katonah Game Transfiguration    
3:30p 4:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. Mary-Katonah Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
4:45p 6:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Blue Game IC-Irvington    
6:00p 7:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Game Holy Name-Croton CENT Holy Name Forfeit.  RM 
St. Augustine-Larchmont 12:00p 1:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larchmont White Game Resurrection Blue   CH 
1:15p 2:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larchmont Game St. Joseph-Bronxville   RM 
5:15p 6:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larchmont White Game Resurrection White Was 3:45  DR 
6:30p 7:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larch Green CENT Game Annunciation Blue Was 2:30pm, same date.  BM 
St. John and Paul 12:30p 1:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game Bronxville CCD Blue CENT    
1:45p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. John and Paul Game St. Gregory    
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John and Paul White Game Sacred Heart-Patterson   JM 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. John and Paul Game Chapel School CENT   RM 
5:30p 6:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. John and Paul Game Holy Rosary   MP 
6:45p 8:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
St. Johns-Mahopac 12:15p 1:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. John-Mahopac Game St. Lawrence Was 1/6  TN 
1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. John-Mahopac Blue Game Holy Name-Croton CENT   GM 
2:45p 4:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game St. Patrick-Bedford   KN 
4:00p 5:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game OLPH-Pelham   CZ 
5:15p 6:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John-Mahopac White Game St. Augustine-Ossining White   BB 
6:30p 7:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John-Mahopac Game St. James Red Was 7:45pm  GM 
Henry Hud HS-All Saints 1:30p 2:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> All Saints White Game St. Gregory   MV 
1:30p 2:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> All Saints White Game Ann Seton   MH 
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> All Saints White CENT Game St. Patrick-Bedford   KN 
2:45p 4:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> All Saints White CENT Game St. Ann-Ossining    
Holy Family-New Rochelle 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Family Game Annunciation Gold   DR 
2:15p 3:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> Holy Family Game St. Mary-Katonah    
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Family Game St. Joseph-Bronxville   TD 
6:00p 7:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Family Blue Game St. John and Paul White    
7:15p 8:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Family Game Annunciation Blue   BR 
Salesian HS-Holy Name NR 4:00p 5:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Holy Name-New Rochelle Game St. Joseph-Bronxville   TD 
5:15p 6:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Name-New Rochelle Game Holy Family Gold   JO 
6:30p 7:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Name-New Rochelle Game Holy Family White Was 6:30   
St. Ann-Ossining 1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Ann-Ossining Game Our Lady of Loretto    
2:45p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Ann-Ossining Game Holy Rosary    
4:00p 5:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. Ann-Ossining CENT Game Holy Name-New Rochelle CENT    
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Anns-Ossining White Game St. Augustine-Ossining White Was 1/26   
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. John-Mahopac White   BB 
1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Name-Croton   BB 
3:00p 4:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. James   BB 
4:15p 5:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Lawrence Red   BB 
5:30p 6:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Our Lady of Loretto CENT   BB 
Sacred Heart-Patterson 1:15p 2:30p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Patterson Red Game Holy Family Blue    
2:30p 3:45p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Patterson White Game Holy Family Gold   CA 
OLPH/St Catharine-Pelham 11:00a 12:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> OLPH-Pelham Game Holy Innocent White    
12:00p 1:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game Sacred Heart-Hartsdale Team cancelled because half the team is sick.   CG 
1:00p 2:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH-Pelham Blue Game St. Lawrence   CP 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Resurrection Red   PN 
4:30p 5:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> OLPH-Pelham Game IC-Tuckahoe White   JD 
5:45p 7:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. John and Mary   BH 
Corpus Christi 1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> St. John Bosco Game OLPH-Pelham   JD 
2:15p 3:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. John Bosco Game Holy Rosary    
3:15p 4:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John Bosco Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
4:15p 5:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco White Game Holy Name-Croton   DM 
5:15p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St. Anns-Ossining Black    
6:30p 7:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St. John and Paul    
7:45p 9:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John Bosco Game St. Gregory   JL 
Holy Rosary-Port Chester 1:00p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   TM 
2:00p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game OLPH-Pelham   TM 
3:00p 4:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Holy Innocent Black   TM 
4:00p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Annunciation Blue   TM 
Resurrection Doty Gym 1:00p 2:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Chapel School CENT Game Resurrection Gold Was 1/5 @ Chapel School  PS 
2:15p 3:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Resurrection Blue Game St. John and Mary Red Reschedule 1/6 "Rained Out" game.  BH 
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> IHM Blue Game Our Lady of Mercy White CENT   BK 
2:00p 3:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> IHM Game Holy Family   PC 
3:00p 4:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game Our Lady of Mercy Orange CENT   JT 
4:00p 5:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> IHM Game OLPH-Pelham   PP 
5:00p 6:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM Game St Anthonys Yonkers    
6:00p 7:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> IHM Game St. Patrick-Armonk   MC 
7:15p 8:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> IHM Blue Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
Ann Seton-Shrub Oak 2:00p 3:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Ann Seton Game St. John-Mahopac    
3:15p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> Ann Seton Game Holy Family Blue   RS 
4:30p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton White Game Our Lady of Mercy Black CENT   MH 
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton White Game Holy Innocent White   MH 
7:00p 8:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Ann Seton Blue Game St. Patrick-Bedford   KN 
Transfiguration 1:00p 2:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Transfiguration  Game Sacred Heart-Dobbs Ferry Team added to Division  TH 
2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game Resurrection Blue    
IC-Tuckahoe 1:45p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
2:45p 3:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> IC-Tuckahoe White Game Holy Family   AC 
3:45p 4:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White Game Holy Rosary White    
4:45p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. John Bosco   AC 
5:45p 6:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe Gold Game Annunciation Blue   AC 
6:45p 8:00p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > IC-Tuckahoe Blue Game St. John and Paul   AC 
8:00p 9:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> IC-Tuckahoe White Game St. John and Paul Red   AC 
Holy Name-Valhalla 2:30p 3:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Patrick-Armonk   TD 
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla White Game St. James White   TD 
5:00p 6:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game St. Patrick-Armonk   TD 
Mt Pleasant Com Center 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Patrick-Armonk Green   TD 
1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   TD 
3:00p 4:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
4:15p 5:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> Holy Name-Valhalla Game IC-Irvington   DL 
5:30p 6:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla White Game Holy Rosary White    
6:45p 8:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game St. Augustine-Larchmont Green   PH 
Our Lady of Sorrows 1:00p 2:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game Resurrection Red   SD 
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Blue Game Iona Lower School Maroon    
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Game Our Lady of Mercy Black CENT    
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Sorrows Game Our Lady of Mercy Black CENT    
6:00p 7:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Our Lady of Sorrows Game St. Patrick-Bedford    
Yonkers, St. Anthony-Yonkers 1:00p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St Anthonys Yonkers Game Holy Rosary   RV 
St. Eugene 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Eugene Game Resurrection Green    
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game Iona Lower School Gold   MS 
St. John the Baptist 1:00p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John the Baptist Game Annunciation Blue    
2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John the Baptist Game IC-Tuckahoe White   AC