Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Tue 01/01/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH/St Catharine-Pelham TBD   >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game OLPH-Pelham Needs to be scheduled  RM 
 Fri 01/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Plsntvl HS-Holy Innocent 8:00p 9:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game Bronxville CCD CENT Was 1/4  CG 
 Sat 01/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Gregory   MH 
1:30p 2:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Resurrection Gold   TP 
2:45p 4:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game OLPH-Pelham   JD 
4:00p 5:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Gregory   JL 
St. Patrick-Armonk 9:00a 10:15a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. Ann-Ossining    
10:15a 11:30a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> St. Patrick-Armonk White Game Holy Rosary Blue    
11:30a 12:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. Patrick-Armonk Game Holy Name-Valhalla   AD 
12:45p 2:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Patrick-Armonk Game St. Mary-Katonah   BAT 
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. Patrick-Armonk Green Game Resurrection Blue   MT 
3:15p 4:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. Augustine-Larchmont   BQ 
St. Patrick-Bedford 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford Game St. Lawrence   KN 
10:15a 11:30a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Patrick-Bedford Game All Saints White CENT   KN 
11:30a 12:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Patrick-Bedford White Game St. Eugene   KN 
12:45p 2:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Green Game St. James Red   KN 
2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Patrick-Bedford Game St. Gregory   KN 
3:15p 4:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. Patrick-Bedford Game Holy Family Gold    
St. Lawrence-Brewster 9:45a 11:00a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Lawrence Game Ann Seton   MH 
11:00a 12:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Lawrence White Game St. Theresa Red   TN 
12:15p 1:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Lawrence Game Holy Family   TN 
1:30p 2:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Lawrence Game IC-Irvington   JV 
St. Theresa-Briarcliff 1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Theresa Game St. Ann-Ossining   KO 
2:45p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. Theresa Gold Game Holy Name-Croton CENT   DD 
4:00p 5:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Theresa Red Game Sacred Heart-Hartsdale   DD 
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa Gold Game Holy Name-Valhalla   TD 
6:30p 7:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Theresa Game Ann Seton Blue Was 11/17   
Chapel School 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Chapel School CENT Game Holy Name-New Rochelle CENT   TW 
10:15a 11:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Chapel School CENT Game St. Columbanus   TW 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game St. John and Mary   TW 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game St. John and Mary   BH 
Reformed Church Brnxvill 12:00p 1:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game OLPH-Pelham    
1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Bronxville CCD CENT Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD CENT Game St. Theresa Red   KO 
3:45p 5:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game OLPH-Pelham    
5:00p 6:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   SC 
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD White CENT Game Holy Innocent White    
7:30p 8:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Bronxville CCD CENT Game Holy Family   BS 
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game IC-Irvington   JE 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville White Game IC-Tuckahoe White   AC 
11:30a 12:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game Ann Seton   TD 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game IC-Tuckahoe White   TD 
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Gregory    
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game St. John Bosco    
4:30p 5:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > St. Joseph-Bronxville Game Annunciation Blue   DH 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Patrick-Bedford Was 12/15  KN 
St. James-Carmel 10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. James White Game St. Gregory    
12:45p 2:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. James Game Our Lady of Sorrows    
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. James White Game IC-Irvington   DL 
Annunciation 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Annunciation Gold Game OLPH Ard/St Matthew STM   ENH 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Annunciation Blue Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game IHM White    
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Blue Game St. Joseph-Bronxville   TD 
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Annunciation Gold Game Our Lady of Sorrows Blue    
3:15p 4:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Annunciation Blue Game OLPH-Pelham    
4:30p 5:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Annunciation Gold Game St. John and Paul   JM 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Annunciation Blue Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
7:00p 8:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Annunciation Blue Game Holy Innocent White CENT   BH 
8:15p 9:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Annunciation Blue Game St. Gregory   JC 
Holy Name-Croton 9:45a 11:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Name-Croton CENT Game Holy Name-Valhalla    
11:00a 12:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Croton Game St. Patrick-Armonk Green    
12:15p 1:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   PJM 
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton CENT Game St. Joseph-Bronxville Blue    
Dobbs Ferry Middle Sch 11:30a 12:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game IC-Tuckahoe White   AC 
12:45p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Our Lady of Sorrows   SP 
2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Iona Lower School Maroon    
St. Gregory-Harrison 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Gregory Gold Game Holy Name-Valhalla    
10:30a 11:45a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Gregory Blue Game Holy Family    
1:00p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Gregory Blue Game St. Augustine-Ossining Blue    
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Gregory Game Resurrection Silver    
3:30p 4:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Gregory Game Holy Name-New Rochelle Was 11:45am  TZ 
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory Game Sacred Heart-Yonkers Was 1/5.   CG 
Sacred Heart-Hartsdale 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. John and Mary    
10:15a 11:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. John and Paul   RC 
11:30a 12:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
12:45p 2:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. Augustine-Larchmont Green   RC 
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Sacred Heart-Hartsdale Game Holy Innocent White    
Holy Rosary-Hawthorne 11:00a 12:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Rosary Game St. Gregory Gold   RV 
12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Game St. Patrick-Bedford White    
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Holy Rosary Game St. John and Paul   BH 
2:45p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary White Game Resurrection Blue   FE 
4:00p 5:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Rosary Game Annunciation Blue   TF 
IC-Irvington 10:00a 11:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> IC-Irvington Game St. John Bosco    
11:15a 12:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Irvington Game Iona Lower School Maroon    
12:30p 1:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Irvington Game Transfiguration    
1:45p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> IC-Irvington Game St. Mary-Katonah Blue    
3:00p 4:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > IC-Irvington Game Our Lady of Mercy Black CENT   TM 
St. Mary-Katonah 2:45p 4:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Game Holy Name-Croton CENT Was at Holy Name   
St. John and Paul 3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Paul Game Resurrection Red    
4:30p 5:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. John and Paul Game Sacred Heart-Patterson   AF 
5:45p 7:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Paul White Game IC-Tuckahoe White   AC 
7:00p 8:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Paul Red Game St. Augustine-Larch Green CENT   JM 
St. Johns-Mahopac 5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game Ann Seton Blue   GM 
7:45p 9:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. John-Mahopac Game Ann Seton    
St. Vito-Mamaroneck 11:00a 12:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Vito/Holy Trinity Game St. Joseph-Bronxville   DC 
12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> St. Vito/Holy Trinity Game Bronxville CCD White CENT   DC 
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Vito/Holy Trinity Game IC-Irvington   DC 
2:45p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. Vito/Holy Trinity Game Holy Name-Croton White CENT   DC 
4:00p 5:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game St. John and Paul White   DC 
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Vito/Holy Trinity Game Sacred Heart-Hartsdale   DC 
Van Cortlandtville Elem 3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Ann Seton White Game Our Lady of Loretto   MH 
5:00p 6:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Ann Seton Game All Saints White CENT   MH 
Henry Hud HS-All Saints 2:00p 3:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> All Saints White CENT Game St. Columbanus    
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> All Saints White CENT Game St. Mary-Katonah    
Holy Family-New Rochelle 9:00a 10:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game St. Gregory   MM 
10:15a 11:30a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Family Game Holy Name-Croton Blue CENT   OG 
11:30a 12:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game St. Joseph-Bronxville   TD 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Holy Family Gold Game St. Gregory    
2:00p 3:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Family Game Holy Innocent Black   JM 
Holy Name-New Rochelle 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Name-New Rochelle Gold Game IHM Blue    
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Name-New Rochelle Blue Game IC-Tuckahoe White   TZ 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> Holy Name-New Rochelle Game St. Mary-Katonah   TZ 
Iona Prep Lower School 9:00a 10:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game St. Eugene    
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game Holy Innocent White    
11:30a 12:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Iona Lower School Maroon Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Iona Lower School White Game Resurrection Black   DD 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Iona Lower School Maroon Game St. Augustine-Larchmont   IG 
Salesian HS-Holy Name NR 1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game Resurrection Green   TZ 
2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Holy Name-New Rochelle Game St. Patrick-Bedford White    
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Holy Name-New Rochelle Blue Game OLPH Ard/St Matthew STM    
4:45p 6:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Name-New Rochelle Game St. John Bosco    
6:00p 7:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Name-New Rochelle Gold CENT Game St. Anns-Ossining White Salesian not available in Feb   
7:15p 8:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game IC-Irvington Salesian not available in Feb  JE 
St. Ann-Ossining 11:00a 12:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Ann-Ossining Game Holy Innocent Black Was 1:30p   
12:15p 1:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Ann-Ossining Game Holy Rosary Blue    
1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Ann-Ossining Game St. John and Mary Was 11am   
2:45p 4:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. Ann-Ossining Game St. Mary-Katonah    
4:00p 5:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. Ann-Ossining CENT Game Mt.Carmel-Elmsford    
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Ann-Ossining CENT Game St. Theresa    
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Rosary White   GV 
1:45p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining White Game St. John-Mahopac White   MA 
3:00p 4:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. James Red   MA 
4:15p 5:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining White Game St. John and Mary   BH 
5:30p 6:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Ann Seton Blue    
OLPH/St Catharine-Pelham 9:00a 10:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLPH-Pelham Game St. John Bosco   CG 
10:00a 11:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Gold Game Annunciation Blue    
11:00a 12:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Resurrection Red    
12:00p 1:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH-Pelham Blue Game St. Patrick-Armonk Green   KM 
1:00p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. Joseph-Bronxville White    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> OLPH-Pelham Game IC-Tuckahoe White   AC 
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game St. John and Mary   JR 
4:30p 5:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game St. Joseph-Bronxville White   BC 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game St. Augustine-Larchmont   PN 
7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> OLPH-Pelham Game Our Lady of Mercy Black CENT   JR 
Bedford Road School 11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocent White Game Ann Seton White   MH 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocent Black Game St. James Red   RD 
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game St. Patrick-Armonk    
3:15p 4:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game St. Patrick-Armonk White   LK 
4:30p 5:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game St. Augustine-Larchmont White   DR 
Plsntvl MS-Holy Innocent 8:00a 9:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Holy Innocent White Game St. John-Mahopac White    
10:30a 11:45a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocent White Game St. Lawrence Red   TN 
11:45a 1:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Innocent White Game Holy Rosary    
1:00p 2:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent Black Game All Saints White    
2:15p 3:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game Holy Name-Croton    
3:30p 4:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent Black Game Transfiguration   GD 
4:45p 6:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Innocent White CENT Game St. Patrick-Armonk White   MR 
Corpus Christi 9:15a 10:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game St Anthonys Yonkers    
10:30a 11:45a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco Red Game St. Augustine-Ossining Blue   MA 
11:45a 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game Holy Innocent White    
1:00p 2:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game Holy Innocent Black    
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St. John-Mahopac   GM 
3:30p 4:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. John Bosco Game IC-Tuckahoe Blue   KC 
Our Lady of Mercy-CYP 9:00a 10:00a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Mercy Orange CENT Game Holy Rosary White   TM 
10:00a 11:00a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Our Lady of Loretto Blue   TM 
11:00a 12:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Holy Name-Valhalla   TM 
12:00p 1:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. Theresa Gold   TM 
1:00p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Holy Family Gold   TM 
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. Augustine-Larchmont White   TM 
3:00p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game IHM   TM 
4:00p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Holy Innocent Gold CENT   TM 
Resurrection Doty Gym 9:45a 11:00a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Resurrection Gold Game IHM   JW 
11:00a 12:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Resurrection Black Game St. Patrick-Bedford   JM 
12:15p 1:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Red Game Holy Innocent Black    
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game Sacred Heart-Yonkers Changed to Doty Gym  TB 
2:45p 4:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Resurrection Game St. Patrick-Bedford   KN 
4:00p 5:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Resurrection Blue Game Resurrection White   JE 
5:15p 6:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Resurrection Red Game St. Patrick-Armonk White   EG 
6:30p 7:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Resurrection Gold Game St. John and Paul   RM 
7:45p 9:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> Resurrection Gold Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
Resurrection Grammar 11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game IC-Irvington CENT    
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection White Game Holy Family    
3:15p 4:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Green Game Annunciation Blue Ws 11/24  JN 
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> IHM Blue Game All Saints White   TN 
2:00p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> IHM Blue Game Our Lady of Mercy Black CENT   PD 
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> IHM Game St. Theresa    
Transfiguration 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Transfiguration Game St. Patrick-Armonk Green    
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Transfiguration Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   RS 
11:30a 12:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game Holy Rosary    
12:45p 2:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Transfiguration Game St. James   RS 
IC-Tuckahoe 1:00p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> IC-Tuckahoe White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   AC 
2:00p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. Joseph-Bronxville Blue   TD 
3:00p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game St. John-Mahopac   AC 
4:00p 5:15p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > IC-Tuckahoe Blue Game Holy Family    
5:15p 6:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe Gold Game Holy Name-New Rochelle   AC 
Holy Name-Valhalla 6:45p 8:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Name-Valhalla Game Holy Name-Croton    
8:00p 9:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla White Game Transfiguration   RS 
Mt Pleasant Com Center 4:30p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla White Game St. James   MR 
5:45p 7:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla White Game Our Lady of Sorrows   II 
7:00p 8:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   TH 
Our Lady of Sorrows 9:30a 10:45a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows White Game Resurrection Blue   JE 
10:45a 12:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game IHM White   TG 
12:00p 1:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Sorrows Game St. Lawrence   TN 
1:15p 2:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game Annunciation Gold   TT 
2:30p 3:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Our Lady of Sorrows Game Mt.Carmel-Elmsford    
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Our Lady of Sorrows Game St. Augustine-Larchmont    
 Sun 01/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. John Bosco   TP 
1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Theresa Red   TP 
4:00p 5:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Resurrection Blue Was 11/17   
St. Patrick-Armonk 12:00p 1:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Patrick-Armonk Game Holy Name-Croton Blue    
1:15p 2:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Game All Saints White    
2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Armonk Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
3:45p 5:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. John-Mahopac    
5:00p 6:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TB 
6:15p 7:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. Patrick-Bedford   KN 
St. Patrick-Bedford 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Patrick-Bedford Green Game Holy Name-Croton CENT    
1:45p 3:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game St. James   KN 
3:00p 4:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Name-Valhalla   KN 
4:15p 5:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford Green Game Holy Name-New Rochelle   KN 
5:30p 6:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Name-New Rochelle CENT   KN 
St. Lawrence-Brewster 2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Lawrence Game Holy Rosary White   GV 
3:15p 4:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence Game Holy Rosary Gold   TN 
St. Theresa-Briarcliff 12:45p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Theresa Game St. John-Mahopac Blue   KO 
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Theresa Red Game Transfiguration   KO 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Theresa Gold Game St. Gregory    
4:30p 5:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Theresa Game St. Augustine-Ossining White   MA 
5:45p 7:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Theresa Game Holy Innocent White CENT   DD 
Chapel School 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Chapel School CENT Game Bronxville CCD CENT    
2:15p 3:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Chapel School CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   SG 
Concordia College 1:00p 2:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Chapel School CENT Game St. John and Paul White Was 12/16  JM 
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game Holy Name-Croton CENT Was 12/16  TW 
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game Sacred Heart-Patterson Was at Sacred Heart, same date  TW 
St. Joseph-Bronxville 2:00p 3:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Theresa   TD 
3:15p 4:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville White Game OLPH-Pelham   DH 
4:30p 5:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Bronxville White Game St. John and Mary   BH 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Vito/Holy Trinity    
7:00p 8:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Bronxville White Game Mt.Carmel-Elmsford Was 11/24 St Joe Forfeit  RM 
St. James-Carmel 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. James Game St. Patrick-Armonk White   ST 
10:15a 11:30a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> St. James White Game Holy Family    
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Game Holy Name-Valhalla White   MR 
12:45p 2:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. James Game Transfiguration    
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. James White Game Holy Name-Valhalla    
3:15p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game Our Lady of Loretto    
4:30p 5:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. James Game Transfiguration   RS 
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. James White Game St. Joseph-Bronxville   TD 
St. Columbanus 1:00p 2:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. Columbanus Game Holy Name-Croton   JD 
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Columbanus CENT Game St. John-Mahopac   AC 
3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Columbanus CENT Game St. John-Mahopac White   AC 
4:45p 6:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Columbanus Game St. Mary-Katonah Blue   AC 
6:00p 7:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Columbanus CENT Game St. Patrick-Bedford Green   KN 
Holy Name-Croton 12:15p 1:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton Game St. Patrick-Armonk Green   KM 
1:30p 2:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton Game St. Lawrence   TN 
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Croton Game Holy Innocent Black Was 12/22  
4:00p 5:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Name-Croton Blue Game St. Patrick-Armonk White   BAT 
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton CENT Game Bronxville CCD Blue CENT   SC 
OLO Loretto-Garrison Sch 12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Loretto White Game St. Columbanus   AC 
1:15p 2:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Our Lady of Loretto Game OLPH-Pelham    
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Loretto Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Our Lady of Loretto CENT Game Holy Innocent White   JM 
5:00p 6:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Loretto Blue Game Our Lady of Loretto White   JM 
St. Gregory-Harrison 12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Gregory Game St. Lawrence Was 11/17  TN 
1:15p 2:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory Gold Game St. John Bosco    
2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Gregory Game Holy Family Blue    
3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Gregory Game All Saints White CENT    
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Gregory Game Iona Lower School Maroon    
6:15p 7:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Gregory Game Holy Innocent Black   JL 
7:30p 8:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. Gregory Game IC-Tuckahoe White   AC 
St. Matthew-Hastings HS2 12:00p 1:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game IC-Tuckahoe Blue   ENH 
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game Holy Family    
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game Holy Name-Croton CENT   ENH 
St. Matthews-Hasting HS1 12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game IC-Irvington   ENH 
1:15p 2:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game St. Mary-Katonah   ENH 
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game Ann Seton Blue    
Holy Rosary-Hawthorne 1:00p 2:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary White Game St. Augustine-Larchmont White   FE 
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Game St. Lawrence White   TN 
3:30p 4:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Blue Game St. Augustine-Ossining Blue   BH 
4:45p 6:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Game St. Augustine-Ossining White   TF 
IC-Irvington 1:15p 2:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington CENT Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
2:30p 3:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> IC-Irvington Game St. Vito/Holy Trinity   JM 
3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Irvington Game St. Augustine-Ossining Blue   MA 
5:00p 6:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > IC-Irvington Game St. Augustine-Larchmont   KO 
St. Mary-Katonah 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Mary-Katonah Game IHM White    
2:15p 3:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Mary-Katonah Game Holy Name-New Rochelle    
3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Mary-Katonah Game IHM Blue   TS 
St. Augustine-Larchmont 12:00p 1:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Larchmont Green Game OLPH-Pelham    
1:15p 2:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larchmont Game St. Eugene   MS 
2:30p 3:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larch Green CENT Game Resurrection Blue   JE 
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. Augustine-Larchmont Game St. John and Paul Red    
St. John and Paul 12:30p 1:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game Annunciation Gold   JM 
1:45p 3:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Paul Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John and Paul Red Game IHM   JM 
4:15p 5:30p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. John and Paul Game Resurrection Gold   RM 
5:30p 6:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game Resurrection Gold   TM 
St. Johns-Mahopac 1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. John-Mahopac Game Holy Innocent Black    
2:45p 4:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game IC-Tuckahoe White   AC 
4:00p 5:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Blue Game St. Patrick-Bedford   KN 
5:15p 6:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game All Saints White   
6:30p 7:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game IC-Tuckahoe White   AC 
St. Vito-Mamaroneck 3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Vito/Holy Trinity Game Holy Innocent White Was 12/1  DC 
Henry Hud HS-All Saints 1:30p 2:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> All Saints White CENT Game Mt.Carmel-Elmsford    
2:45p 4:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> All Saints White Game St. Gregory   
Holy Family-New Rochelle 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Family Gold Game St. Joseph-Bronxville   TD 
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Family Gold Game OLPH-Pelham   JD 
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game Iona Lower School White   SH 
4:45p 6:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> Holy Family Game OLPH-Pelham   JD 
6:00p 7:15p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Gold Game St. John and Paul   JM 
7:15p 8:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Family Game St. Augustine-Larchmont   BQ 
Salesian HS-Holy Name NR 4:00p 5:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Holy Name-New Rochelle Game St. Vito/Holy Trinity   TZ 
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Name-New Rochelle Gold CENT Game Holy Innocent Black    
6:30p 7:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Holy Name-New Rochelle Blue Game St. Patrick-Bedford Salesian not available in Feb  KN 
St. Ann-Ossining 1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Ann-Ossining Game Ann Seton    
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Anns-Ossining White Game IC-Tuckahoe Blue    
4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Ann-Ossining CENT Game St. Mary-Katonah    
St. Augustine-Ossining 1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining White Game St. Theresa   KO 
3:00p 4:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Patrick-Bedford White   MA 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossining White Game St. Patrick-Bedford White   MA 
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Name-Valhalla Blue   MA 
6:45p 8:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Patrick-Armonk Was 12:30p  AD 
Sacred Heart-Patterson 12:00p 1:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Patterson Game St. Joseph-Bronxville   TD 
1:15p 2:30p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Sacred Heart-Patterson Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
2:30p 3:45p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Patterson White Game Holy Family Blue   CA 
OLPH/St Catharine-Pelham 11:00a 12:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> OLPH-Pelham Game IC-Irvington    
12:00p 1:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. Vito/Holy Trinity    
1:00p 2:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Gold Game Holy Innocent White CENT    
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. Lawrence   TN 
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> OLPH-Pelham Game Ann Seton   MH 
4:15p 5:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> OLPH-Pelham Game Holy Family Gold   JR 
5:30p 6:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. John and Mary   GB 
6:45p 8:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> OLPH-Pelham Game Chapel School CENT    
Corpus Christi 1:00p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John Bosco Game Holy Name-New Rochelle Gold   TZ 
2:00p 3:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco Red Game Holy Innocent White   SM 
3:00p 4:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game Holy Innocent Black   GD 
4:00p 5:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco White Game St. Ann-Ossining    
5:00p 6:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game St. John and Mary    
6:15p 7:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. John Bosco Game St. Patrick-Armonk White   KC 
7:30p 8:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John Bosco Game Holy Family Blue    
Our Lady of Mercy-CYP 1:00p 2:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Bronxville CCD CENT   TM 
2:00p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Bronxville CCD White CENT   TM 
3:00p 4:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Bronxville CCD White CENT   TM 
Resurrection Doty Gym 1:15p 2:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Resurrection Silver Game Holy Rosary    
2:30p 3:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Resurrection Black Game St. Mary-Katonah   J M 
3:45p 5:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> Resurrection Silver Game IC-Tuckahoe White   AC 
Resurrection Grammar 5:00p 6:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Resurrection Game Holy Rosary   JM 
6:15p 7:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Resurrection White Game St. John and Mary Roof leak in Doty - Relocating game to other gym.  BH 
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> IHM Blue Game Ann Seton Blue   PD 
2:00p 3:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> IHM Game Our Lady of Sorrows    
3:00p 4:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> IHM Game St. Lawrence   TN 
4:15p 5:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> IHM Blue Game Holy Family   BK 
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> IHM Blue Game St. Lawrence   TN 
Ann Seton-Shrub Oak 2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Ann Seton White Game St. Patrick-Bedford White   KN 
3:15p 4:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Ann Seton Blue Game Holy Innocent Black    
4:30p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton Game St. Patrick-Armonk Green   KM 
5:45p 7:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> Ann Seton Game St. Joseph-Bronxville   TD 
7:00p 8:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton White Game St. John-Mahopac   MH 
Transfiguration 1:00p 2:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Transfiguration Game Holy Innocent White   KN 
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration Game Holy Name-Valhalla   RS 
3:30p 4:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Transfiguration Game Our Lady of Loretto CENT   RS 
IC-Tuckahoe 1:45p 2:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> IC-Tuckahoe White Game St. Patrick-Bedford   KN 
2:45p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game Holy Family Blue   RS 
3:45p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White Game Resurrection White   ND 
4:45p 6:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Tuckahoe Blue Game Iona Lower School Maroon    
6:00p 7:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> IC-Tuckahoe White Game St. Augustine-Larchmont White   AC 
Our Lady of Sorrows 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows White Game Holy Name-New Rochelle   JB 
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Blue Game OLPH Ard/St Matthew OLPH    
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Game Holy Name-Valhalla White   II 
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Sorrows Game Holy Name-Valhalla    
6:00p 7:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Our Lady of Sorrows Game Mt.Carmel-Elmsford    
7:15p 8:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville White Game Our Lady of Sorrows   TT 
Sacred Heart-Yonkers GS 1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Sacred Heart-Yonkers Game St. John Bosco   RM 
2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Yonkers Game St. Gregory    
4:45p 6:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Sacred Heart-Yonkers Game St. Joseph-Bronxville   TD 
6:00p 7:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Sacred Heart-Yonkers Game St. John-Mahopac    
Yonkers, St. Anthony-Yonkers 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St Anthonys Yonkers Game St. John and Paul Red   CD 
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St Anthonys Yonkers Game Resurrection Gold   JAB 
St. John the Baptist 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John the Baptist Game OLPH-Pelham    
2:15p 3:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John the Baptist Game St Anthonys Yonkers    
3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John the Baptist Game Holy Innocent White    
4:45p 6:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John the Baptist Game OLPH-Pelham