Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 01/21/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. Patrick-Armonk 12:00p 1:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Patrick-Armonk White Game Holy Innocent White Was 1/20  ST 
2:30p 3:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. Gregory Blue Was 1/20  KM 
3:45p 5:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Armonk Game St. John-Mahopac White Was 1/20  GM 
5:00p 6:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Armonk Green Game Sacred Heart-Dobbs Ferry Was 1/20   
Holy Name-Croton 5:30p 6:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton Blue CENT Game St. Lawrence Was 1/19   
Holy Rosary-Hawthorne 6:00p 7:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Holy Rosary White Game Annunciation Gold Was 1/20   
IC-Irvington 3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> IC-Irvington Game OLPH-Pelham   CG 
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Patrick-Bedford  was 1/20  RM 
 Tue 01/22/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Holy Family-New Rochelle 8:00p 9:00p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Gold Game Holy Family Blue Was 11/24  RM 
 Thu 01/24/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Holy Rosary-Hawthorne 7:30p 8:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Game Ann Seton CENT Was 1/20  TF 
St. Augustine-Larchmont 8:00p 9:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> St. Augustine-Larchmont Game Iona Lower School Maroon Will be rescheduled, was 12/8  IG 
 Fri 01/25/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. John and Paul 7:30p 8:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Paul White Game St. Augustine-Larchmont White Was 1/19  DR 
St. Johns-Mahopac 6:00p 7:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Game Holy Innocent White Was 1/20   
Iona Prep Lower School 7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Gold Game St. Theresa Gold Was 1/26  KO 
The Hallen School  6:30p 7:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Was at St. Eugene�s Holy Name-New Rochelle Gold CENT    
Plsntvl HS-Holy Innocent 8:00p 9:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocent White Game St. James Red   MR 
 Sat 01/26/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Columbanus CENT   TP 
1:30p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Transfiguration   TP 
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Our Lady of Mercy Black CENT OLM Forfeit  RM 
4:00p 5:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. James Was 11/24  TP 
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Blue Game St. James White was 1/20  TP 
St. Patrick-Armonk 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. Theresa   KO 
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Armonk Game St. Augustine-Ossining White   EG 
11:30a 12:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Game St. Augustine-Ossining Blue    
12:45p 2:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. Patrick-Armonk White Game St. Gregory   JL 
St. Patrick-Bedford 9:00a 10:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Bedford White Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   KS 
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford Green Game St. Lawrence Red   KN 
11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Patrick-Bedford Game St. John and Paul   JM 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Innocent Black   KN 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford White Game IHM   KN 
3:15p 4:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford Green Game St. Augustine-Ossining Blue   KN 
4:30p 5:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Game St. Lawrence Was 1/13  KN 
5:30p 6:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Patrick-Bedford White Game Holy Rosary White Was 1/20  KN 
St. Lawrence-Brewster 8:30a 9:45a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Lawrence Game OLPH-Pelham Blue    
9:45a 11:00a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Lawrence White Game Ann Seton   MH 
11:00a 12:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Lawrence Game Holy Name-New Rochelle    
12:15p 1:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. Lawrence Game OLPH-Pelham    
1:30p 2:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> St. Lawrence Game Holy Name-Croton White CENT   TN 
St. Theresa-Briarcliff 1:30p 2:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Theresa Game St. Patrick-Armonk White   MR 
2:45p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. Theresa Gold Game IC-Tuckahoe Blue   KO 
4:00p 5:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Theresa Game Our Lady of Loretto   JM 
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Theresa Game Ann Seton   KO 
Reformed Church Brnxvill 12:00p 1:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game Our Lady of Loretto   JM 
1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Bronxville CCD CENT Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD White CENT Game St. Vito/Holy Trinity    
3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD CENT Game Sacred Heart-Patterson   AF 
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD White CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   TE 
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:15a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Joseph-Bronxville Game IC-Tuckahoe White   TD 
10:15a 11:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. Joseph-Bronxville Game Chapel School CENT   TD 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game Holy Innocent Black    
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Bronxville White Game Chapel School CENT   TD 
2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game Resurrection Black   DH 
St. James-Carmel 9:00a 10:15a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. James Game St. Theresa Was 1/5  MR 
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. James White Game All Saints White CENT    
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. James Game St. Ann-Ossining   MR 
12:45p 2:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. James Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   MR 
2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game Holy Name-Valhalla Blue   TD 
3:15p 4:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. James Game St. Ann-Ossining   MR 
4:30p 5:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game St. Mary-Katonah Was 11/17   
St. Columbanus 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Columbanus CENT Game St. Augustine-Ossining Blue Was 1/20  AC 
Annunciation 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Annunciation Blue Game St Anthonys Yonkers Was 1/27   
10:15a 11:30a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Annunciation Blue Game Holy Name-Croton White CENT   JT 
11:30a 12:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Annunciation Blue Game IC-Tuckahoe White   AC 
Holy Name-Croton 9:45a 11:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Name-Croton CENT Game Ann Seton Blue    
11:00a 12:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Croton Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   SR 
12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton CENT Game St. Mary-Katonah   SD 
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
2:45p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Name-Croton Blue Game Holy Rosary Blue   KW 
6:15p 7:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton Blue CENT Game IHM    
Dobbs Ferry Middle Sch 11:30a 12:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game St. Patrick-Bedford   KN 
12:45p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game IC-Irvington    
2:00p 3:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game OLPH-Pelham    
3:15p 4:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Transfiguration  Replaced St Aug - Larch   
OLO Loretto-Garrison Sch 10:00a 11:15a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Loretto Game Our Lady of Sorrows Was 1/20   
St. Gregory-Harrison 10:00a 11:00a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Gregory Game Ann Seton    
11:00a 12:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Gregory Game Holy Name-New Rochelle Blue Was 12/15   
12:00p 1:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Gregory Blue Game IHM    
1:00p 2:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Gregory Game Holy Innocent Black    
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Gregory Game Holy Family Blue    
3:30p 4:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Gregory Game St. John and Paul White   JL 
4:45p 6:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Gregory Gold Game St. Patrick-Armonk    
6:15p 7:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Gregory Blue Game Holy Name-Croton Was 12/16, as per St Gregory�s    
Sacred Heart-Hartsdale 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Hartsdale Game Chapel School CENT   RC 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. Patrick-Bedford   KN 
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. Columbanus   RC 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Sacred Heart-Hartsdale Game Transfiguration   RC 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game Holy Name-Valhalla Blue   RC 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. Joseph-Bronxville Blue   RC 
4:30p 5:45p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Hartsdale Game Sacred Heart-Patterson Red Was 1/05  RC 
Holy Rosary-Hawthorne 11:00a 12:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Rosary Gold Game St. Patrick-Armonk White    
12:15p 1:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary Game Our Lady of Sorrows   
1:30p 2:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary Blue Game Holy Innocent Black   JM 
2:45p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Game St. John and Mary   JJ 
4:00p 5:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Rosary Game OLPH-Pelham   JS 
5:15p 6:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Rosary Game St. Patrick-Armonk White   LK 
IC-Irvington 10:00a 11:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> IC-Irvington Game Our Lady of Mercy Black CENT   DL 
11:15a 12:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> IC-Irvington Game Holy Innocent White    
12:30p 1:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> IC-Irvington Game St. Mary-Katonah    
1:45p 3:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > IC-Irvington Game Annunciation Blue    
3:00p 4:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington CENT Game Resurrection Green Was 11/25   
Harvey Sch-St John&Mary 9:30a 10:45a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game St. John and Paul   BH 
10:45a 12:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game OLPH-Pelham   BH 
12:00p 1:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John and Mary Game St. James   BH 
1:15p 2:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game Resurrection Gold Was 5pm  BH 
2:30p 3:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John and Mary Red Game Holy Innocent White   BH 
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John and Mary White Game Resurrection Red    
5:00p 6:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary White Game Holy Name-Valhalla White Was 1:15  BH 
St. Mary-Katonah 11:15a 12:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Mary-Katonah Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
1:45p 3:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Game Sacred Heart-Yonkers Was 1/26. Canceled by SH.  CG 
St. Augustine-Larchmont 2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larchmont White Game Holy Family Gold    
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> St. Augustine-Larchmont Game IC-Tuckahoe White   IG 
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larchmont Game IC-Tuckahoe Blue   BQ 
St. John and Paul 3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Paul Game Resurrection Gold   JM 
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. John and Paul Game St. Patrick-Armonk Green   DV 
5:45p 7:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John and Paul White Game Holy Family White    
7:00p 8:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. John and Paul Red Game Holy Family Gold   JM 
St. Johns-Mahopac 4:00p 5:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. John-Mahopac Game OLPH Ard/St Matthew STM Was 11/18  GM 
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game OLPH Ard/St Matthew STM   GM 
6:30p 7:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game IC-Irvington   GM 
7:45p 9:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. John-Mahopac Game Holy Name-Croton CENT   GM 
St. Vito-Mamaroneck 11:00a 12:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Vito/Holy Trinity Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   DC 
12:15p 1:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. Vito/Holy Trinity Game St. John and Paul   DC 
1:30p 2:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game Resurrection Gold   DC 
Van Cortlandtville Elem 3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Ann Seton Blue Game St. Patrick-Bedford   KN 
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Ann Seton White Game Holy Family   SB 
6:15p 7:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Ann Seton Game OLPH-Pelham   MH 
Henry Hud HS-All Saints 2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> All Saints White CENT Game Holy Name-New Rochelle Blue   MV 
3:30p 4:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> All Saints White Game IC-Tuckahoe White Was 2pm  MV 
Holy Family-New Rochelle 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Family Game St. Joseph-Bronxville White   TD 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Family Game St. Joseph-Bronxville   DH 
11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game St. Joseph-Bronxville   TD 
12:45p 2:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Holy Family Game St. Mary-Katonah    
2:00p 3:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> Holy Family Game St. Mary-Katonah    
3:15p 4:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Family Game St. John and Mary   BH 
4:30p 5:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Family Blue Game Holy Name-New Rochelle    
5:45p 7:00p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Holy Family Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
7:00p 8:15p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Blue Game Holy Family Gold   TG 
Holy Name-New Rochelle 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Name-New Rochelle Gold Game St. John the Baptist    
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Name-New Rochelle Blue Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
11:30a 12:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game St. John and Mary   BH 
Iona Prep Lower School 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Iona Lower School Maroon Game St. Gregory Blue   JM 
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game Resurrection Green    
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game St. Theresa    
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game Holy Name-New Rochelle CENT    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Iona Lower School Maroon Game St. Joseph-Bronxville   AM 
4:30p 5:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Iona Lower School White Game St. Patrick-Bedford   KN 
5:45p 7:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Iona Lower School Gold Game Annunciation Gold    
6:45p 8:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Iona Lower School Maroon Game Holy Family Gold    
Salesian HS-Holy Name NR 1:00p 2:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Holy Name-New Rochelle Game Holy Rosary White    
2:15p 3:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game Resurrection Black Was 1/20  JM 
3:30p 4:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Name-New Rochelle Game IC-Tuckahoe Gold Was 2:15  AC 
4:45p 6:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Holy Name-New Rochelle Game Resurrection Gold     
St. Ann-Ossining 10:00a 11:00a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Ann-Ossining Game Holy Name-Croton White CENT Was 12/1,    
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Theresa   MA 
1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining White Game Holy Innocent White    
3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. John-Mahopac Blue   GM 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Patrick-Armonk    
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining White Game Ann Seton CENT    
OLPH/St Catharine-Pelham 9:00a 10:00a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game Holy Name-Croton    
10:00a 11:00a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> OLPH-Pelham Game Our Lady of Mercy White CENT   RM 
11:00a 12:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Holy Name-New Rochelle Gold CENT   PN 
12:15p 1:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> OLPH-Pelham Game St. Joseph-Bronxville    
1:30p 2:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Sacred Heart-Patterson    
2:45p 3:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Holy Family    
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Our Lady of Sorrows   TT 
5:00p 6:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> OLPH-Pelham Game Holy Family    
6:15p 7:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. John and Paul Forfeit by SJP  RM 
7:45p 9:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> OLPH-Pelham Game Resurrection Silver   JR 
Bedford Road School 11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> Holy Innocent White Game St. Patrick-Armonk Green    
12:45p 2:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Innocent Black Game St. Gregory    
2:00p 3:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent White CENT Game IHM    
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game IC-Irvington   MC 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocent Gold CENT Game Chapel School CENT   AT 
7:00p 8:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game IC-Tuckahoe White   AC 
8:15p 9:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Holy Innocent White Game St. John and Mary Red   KK 
Plsntvl MS-Holy Innocent 8:00a 9:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Holy Innocent White Game Our Lady of Loretto    
9:15a 10:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Innocent Black Game Transfiguration   JM 
11:45a 1:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocent Black Game Transfiguration    
1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent Gold Game OLPH-Pelham    
2:15p 3:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game St. Patrick-Armonk    
3:30p 4:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocent White Game St. Columbanus CENT   AC 
4:45p 6:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Innocent White CENT Game St. John Bosco   JM 
Corpus Christi 8:00a 9:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John Bosco Game IHM Blue   BK 
Don Bosco Center 9:30a 10:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco Red Game St. Ann-Ossining   KC 
10:30a 11:45a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. John Bosco Game Transfiguration    
11:45a 1:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game St. John and Paul White   JM 
1:00p 2:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St. Patrick-Bedford Green   KN 
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St Anthonys Yonkers    
3:30p 4:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. John Bosco Game Annunciation Gold   JS 
Our Lady of Mercy-CYP 9:00a 10:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. John the Baptist    
10:00a 11:00a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game St. John and Mary   TM 
11:00a 12:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Our Lady of Mercy Black CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   TM 
12:00p 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Annunciation Blue   TM 
1:00p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Mercy White CENT Game St. John Bosco   TM 
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Annunciation Gold   TM 
3:00p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Resurrection Blue    
Resurrection Doty Gym 1:15p 2:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Green Game St. John and Paul was 2 in other gym  EG 
2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Resurrection Silver Game St. Theresa Gold Was 1/20   
3:45p 5:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> Resurrection Silver Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   PS 
5:00p 6:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Resurrection White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH    
6:15p 7:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Red Game Holy Name-New Rochelle Gold CENT    
Resurrection Grammar 11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Red Game Transfiguration Gold    
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game IHM   JE 
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game IC-Tuckahoe White   JT 
2:00p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> IHM Blue Game Ann Seton White   MH 
3:00p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game Our Lady of Sorrows   TG 
Transfiguration 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration Game IC-Irvington   RS 
10:15a 11:30a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game St. John and Paul Red   RS 
11:30a 12:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration Game St. James Red   RS 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Transfiguration Game Holy Rosary   TGF 
2:00p 3:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Transfiguration Game St. Patrick-Armonk   RS 
IC-Tuckahoe 1:00p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> IC-Tuckahoe White Game Chapel School CENT   AC 
2:00p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game St. Mary-Katonah   AC 
3:00p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. John the Baptist    
4:00p 5:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White Game St. John the Baptist    
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game Resurrection Black   AC 
6:15p 7:30p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > IC-Tuckahoe White Game St. Gregory   AC 
Holy Name-Valhalla 6:45p 8:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Game Transfiguration Was 1/18 @ Transfig  TD 
8:00p 9:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Augustine-Ossining Blue   TD 
Sacred Heart-Yonkers GS 11:00a 12:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Sacred Heart-Yonkers Game Holy Family Gold   PS 
12:15p 1:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Yonkers Game Resurrection White    
2:45p 4:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Sacred Heart-Yonkers Game Our Lady of Sorrows    
 Sun 01/27/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Augustine-Ossining Blue   TP 
1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Chapel School CENT   TP 
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   JM 
4:00p 5:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Resurrection Silver   PS 
5:15p 6:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Annunciation Blue   BH 
6:30p 7:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Augustine-Larchmont White Was 12/9  DR 
St. Patrick-Armonk 12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk White Game Sacred Heart-Hartsdale    
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Armonk Green Game Ann Seton   MH 
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Game Holy Innocent White   AD 
3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Game Holy Name-Valhalla    
5:00p 6:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. John Bosco   DV 
6:15p 7:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Armonk White Game Bronxville CCD CENT   LK 
St. Patrick-Bedford 4:30p 5:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Innocent White Was 2/3  KN 
St. Lawrence-Brewster 2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Lawrence White Game Sacred Heart-Hartsdale   TN 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> St. Lawrence Game Our Lady of Mercy Black CENT   TN 
4:30p 5:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Lawrence Game St. Ann-Ossining CENT Was 1/26  TN 
St. Theresa-Briarcliff 12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Theresa Red Game Holy Rosary   JJ 
2:00p 3:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa Game Holy Innocent Black    
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Theresa Game St. Patrick-Armonk   TB 
4:30p 5:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa Gold Game St. Columbanus CENT   KO 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. Theresa Red Game Bronxville CCD CENT   DD 
Chapel School 1:00p 2:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Chapel School CENT Game OLPH-Pelham    
St. Joseph-Bronxville 2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game Annunciation Blue    
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game Chapel School CENT   TD 
4:30p 5:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game Sacred Heart-Yonkers   TD 
6:00p 7:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > St. Joseph-Bronxville Game Our Lady of Sorrows   TD 
7:15p 8:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game Resurrection Gold   JE 
8:15p 9:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville White Game Annunciation Gold   BC 
St. James-Carmel 10:15a 11:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. James Game St. Vito/Holy Trinity St Vito Forfeit  RM 
Annunciation 2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game Resurrection Blue   TB 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Annunciation Blue Game Holy Innocent White    
4:30p 5:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> Annunciation Blue Game IC-Irvington    
5:45p 7:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Annunciation Gold Game St. Lawrence   TN 
7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Annunciation Blue Game St. James White   JT 
8:15p 9:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Annunciation Blue Game Our Lady of Mercy Black CENT   TM 
Holy Name-Croton 12:15p 1:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton Game Holy Innocent Black   JM 
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton Game St. Patrick-Bedford   PJM 
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton CENT Game OLPH-Pelham    
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton White CENT Game OLPH Ard/St Matthew OLPH Was 1/27  CG 
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton Blue CENT Game Our Lady of Loretto    
6:30p 7:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Name-Croton Game Chapel School CENT Was 1/6  DM 
OLO Loretto-Garrison Sch 10:45a 12:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Our Lady of Loretto Game St. Patrick-Armonk White    
12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Loretto Blue Game St. John and Mary   BH 
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> Our Lady of Loretto Game St. Augustine-Ossining Blue   MA 
3:45p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Our Lady of Loretto CENT Game St. John and Mary Red   BH 
4:45p 6:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Loretto Game St. John and Paul Red SJSP conflict - reschedule from 1/13   
St. Gregory-Harrison 1:15p 2:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Gregory Blue Game St. James    
2:30p 3:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Gregory Blue Game St. Vito/Holy Trinity    
3:45p 5:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Gregory Game IHM Blue    
5:00p 6:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Gregory Game Our Lady of Mercy Black CENT Was 1/20   
6:15p 7:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Gregory Game St. Patrick-Bedford    
7:30p 8:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> St. Gregory Game Holy Family Gold   KG 
St. Matthew-Hastings HS2 12:00p 1:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game St. Gregory Gold   LH 
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game St. Lawrence   TN 
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game IC-Irvington   LH 
St. Matthews-Hasting HS1 12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game St. John-Mahopac   GM 
1:15p 2:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game St. Mary-Katonah    
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game OLPH-Pelham   LH 
Holy Rosary-Hawthorne 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Holy Rosary White Game St. James   GV 
2:15p 3:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Rosary Blue Game St. Patrick-Bedford Green    
3:30p 4:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Holy Rosary White Game St. John-Mahopac    
4:45p 6:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Rosary Game Holy Innocent White CENT   RV 
6:00p 7:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Rosary Game Annunciation Gold   MP 
IC-Irvington 1:15p 2:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington CENT Game Our Lady of Sorrows   SP 
2:30p 3:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Irvington Game St. John Bosco    
3:45p 5:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> IC-Irvington Game St. Ann-Ossining    
5:00p 6:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> IC-Irvington Game St. Theresa   KO 
Harvey Sch-St John&Mary 11:15a 12:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. John and Mary Game St. Gregory Gold Was 2/2   
12:30p 1:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. John and Mary Game St. Theresa   BH 
1:45p 3:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John and Mary Game St. Gregory    
3:00p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary Game St. Ann-Ossining Was 1/20  BH 
4:15p 5:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game Our Lady of Loretto   BH 
5:30p 6:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game Sacred Heart-Hartsdale Was 3pm  BH 
6:30p 7:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. John and Mary Red Game St. Patrick-Armonk Green   BH 
St. Mary-Katonah 1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Mary-Katonah Game St. James White   MR 
St. Augustine-Larchmont 10:45a 12:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larch Green CENT Game IC-Tuckahoe White Was 12/16  AC 
12:00p 1:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Larchmont Green Game Our Lady of Sorrows Blue    
1:15p 2:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Larchmont White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
2:30p 3:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> St. Augustine-Larchmont Game Resurrection Silver   IG 
3:45p 5:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> St. Augustine-Larchmont Green Game Transfiguration  Was 1/20  PH 
5:15p 6:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larch Green CENT Game St. John and Mary   BH 
St. John and Paul 12:30p 1:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. John and Paul Game St. Theresa Gold   JM 
1:45p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game OLPH-Pelham    
3:00p 4:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. John and Paul Game St. Augustine-Larchmont   BQ 
4:15p 5:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Paul Red Game St. Gregory   JL 
5:30p 6:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. John and Paul Red Game Sacred Heart-Hartsdale   JM 
6:45p 8:00p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > St. John and Paul Game Holy Family Blue   JM 
St. Johns-Mahopac 12:15p 1:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game Holy Family Blue Was 1/20,   RS 
1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. John-Mahopac Game St. Augustine-Ossining Blue   GM 
2:45p 4:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game Holy Family   KG 
4:00p 5:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John-Mahopac White Game IC-Irvington   GM 
5:15p 6:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Blue Game Ann Seton Blue    
6:30p 7:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game Resurrection Black   GM 
7:45p 9:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John-Mahopac Game St. Patrick-Bedford Green   GM 
Van Cortlandtville Elem 9:30a 10:45a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> Ann Seton Game St. Columbanus Was 1/20  AC 
10:45a 12:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> Ann Seton Game St. Mary-Katonah    
12:00p 1:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> Ann Seton Game IC-Tuckahoe White Was 2/3  AC 
1:15p 2:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. James White Game Ann Seton CENT Was at Ann Seton   
Henry Hud HS-All Saints 1:30p 2:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> All Saints White Game St. Joseph-Bronxville   TD 
1:30p 2:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> All Saints White Game Holy Innocent White    
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> All Saints White CENT Game Holy Family Blue   JM 
2:45p 4:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> All Saints White CENT Game St. Mary-Katonah    
New Rochelle, B&GCNR Mascaro 11:00a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> OLPH-Pelham Game Ann Seton Blue Changed Gym to Boys & Girls Club of New Rochelle, Mascaro Gym  ND 
12:00p 1:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> OLPH-Pelham Game Holy Family Changed Gym to Boys & Girls Club of New Rochelle, Mascaro Gym   
1:15p 2:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Holy Name-Valhalla Changed Gym to Boys & Girls Club of New Rochelle, Mascaro Gym  TD 
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game St. Vito/Holy Trinity Changed Gym to Boys & Girls Club of New Rochelle, Mascaro Gym   
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> OLPH-Pelham Game IC-Tuckahoe White Changed Gym to Boys & Girls Club of New Rochelle, Mascaro Gym  JR 
5:00p 6:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> OLPH-Pelham Game Transfiguration Will try to reschedule.  CG 
Holy Family-New Rochelle 1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Family Gold Game Sacred Heart-Yonkers   PS 
2:15p 3:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Family Blue Game St. Patrick-Armonk White   EG 
3:30p 4:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Family White Game St. John and Mary White   DB 
4:45p 6:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Holy Family Gold Game Holy Innocent White   KK 
6:30p 7:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game All Saints White Was 11/24. Was 6pm  MV 
Iona Prep Lower School 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game St. Gregory Was 12/1   
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Iona Lower School Gold Was 1/1   
Salesian HS-Holy Name NR 4:00p 5:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Holy Name-New Rochelle Game IC-Tuckahoe White Was 6:30pm  AC 
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Name-New Rochelle Gold CENT Game St. Patrick-Bedford White   KN 
6:30p 7:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game Iona Lower School Maroon Was 4pm   
St. Ann-Ossining 1:30p 2:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Ann-Ossining Game St. Patrick-Armonk    
2:45p 4:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. Ann-Ossining CENT Game Chapel School CENT    
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Anns-Ossining White Game Holy Innocent Black    
5:15p 6:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Ann-Ossining Game Ann Seton White Was 1/26   
6:30p 7:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. Ann-Ossining Game Our Lady of Loretto CENT Was 1/12   
St. Augustine-Ossining 2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Innocent Black    
3:45p 5:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining White Game St. Patrick-Armonk Green    
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. John Bosco   MA 
6:00p 7:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Patrick-Armonk   AD 
Bedford Road School 4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocent White Game Bronxville CCD Blue CENT   SC 
5:15p 6:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Innocent Black Game St. John and Paul White   JM 
Corpus Christi 1:00p 2:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game St. Patrick-Armonk White   MR 
2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> St. John Bosco Game Our Lady of Sorrows   TG 
3:15p 4:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. John Bosco Game OLPH Ard/St Matthew OLPH Was 1/27  RM 
4:15p 5:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco White Game St. Lawrence   TN 
5:15p 6:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game Sacred Heart-Patterson    
6:30p 7:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game OLPH Ard/St Matthew OLPH    
Our Lady of Mercy-CYP 11:00a 12:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Sacred Heart-Patterson Was 2/3  AF 
12:00p 1:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   TM 
1:00p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Bronxville CCD CENT   TM 
2:00p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Bronxville CCD White CENT   TM 
Resurrection Doty Gym 1:15p 2:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game St. Augustine-Larchmont White Was 1/19  JE 
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Red Game St. Augustine-Ossining White   
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Resurrection Black Game St. Gregory    
5:00p 6:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Resurrection Game Holy Family   BR 
6:15p 7:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Resurrection Blue Game Holy Innocent White   JM 
7:30p 8:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Resurrection Gold Game St. Gregory    
Resurrection Grammar 7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Resurrection Black Game All Saints White CENT    
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> IHM White Game Ann Seton Blue    
2:00p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> IHM Blue Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   
3:00p 4:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game Holy Rosary White   JT 
4:00p 5:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM Game Holy Family Gold    
5:00p 6:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> IHM Game St. Augustine-Ossining Blue   CC 
Our Lady of Fatima 11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Annunciation Gold Game St. Vito/Holy Trinity New Location  DC 
12:45p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Annunciation Blue Game Resurrection Green New location   MB 
Ann Seton-Shrub Oak 5:15p 6:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Ann Seton Game St. Patrick-Bedford   MH 
6:30p 7:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton Game St. Patrick-Bedford White   KN 
Transfiguration 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Transfiguration Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   RS 
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Transfiguration Game St. Theresa Red   KO 
3:30p 4:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game IHM   RS 
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration Game Iona Lower School Gold Was 1/20  RS 
IC-Tuckahoe 2:45p 3:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. Gregory Blue   TT 
3:45p 4:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Tuckahoe Blue Game Transfiguration   AC 
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. Gregory   AC 
6:00p 7:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> IC-Tuckahoe White Game Holy Family   AC 
7:15p 8:30p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > IC-Tuckahoe White Game Holy Family   AC 
Holy Name-Valhalla 2:30p 3:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Mary-Katonah   JO 
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game St. James Red   TD 
5:00p 6:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Holy Name-Valhalla Game St. James   TD 
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH Blue Was 12/1  TP 
Mt Pleasant Com Center 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Name-Valhalla Game St. John-Mahopac Blue   GM 
1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla White Game St. Patrick-Bedford   TD 
3:00p 4:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game Holy Rosary Blue   TD 
4:15p 5:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Game OLPH-Pelham Blue   CP 
5:30p 6:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla Game Holy Name-Croton   
6:45p 8:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game Sacred Heart-Hartsdale   RC 
Sacred Heart-Yonkers GS 1:00p 2:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Sacred Heart-Yonkers Game Mt.Carmel-Elmsford    
2:15p 3:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Sacred Heart-Yonkers Game St. John-Mahopac   RM 
Yonkers, St. Anthony-Yonkers 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St Anthonys Yonkers Game Our Lady of Sorrows White   CD 
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St Anthonys Yonkers Game St. John and Paul    
St. John the Baptist 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John the Baptist Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
2:15p 3:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John the Baptist Game St. Gregory Gold    
3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John the Baptist Game Resurrection Green    
4:45p 6:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John the Baptist Game Holy Family