Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 01/28/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH/St Catharine-Pelham 7:45p 8:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH-Pelham Game Annunciation Gold Will be rescheduled. Was 11/24  VM 
 Wed 01/30/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Sacred Heart-Hartsdale TBD   >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Hartsdale Game St. John and Paul Will be rescheduled  RM 
6:30p 7:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. John and Mary Was 1/19  RC 
7:30p 8:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Sacred Heart-Hartsdale Game Our Lady of Sorrows Was 12/1  RC 
 Fri 02/01/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. Patrick-Armonk 5:30p 6:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. Patrick-Armonk Game Transfiguration   AD 
Reformed Church Brnxvill 6:30p 7:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game Holy Name-Croton CENT Was 1/26  JS 
St. Columbanus 7:30p 8:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. Columbanus Game Our Lady of Loretto Blue Was 1/20  AC 
Holy Name-Croton 7:15p 8:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton White CENT Game St. James White Was 1/12  MR 
Harvey Sch-St John&Mary 6:45p 8:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game Resurrection Gold Was 1/20  BH 
8:00p 9:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Mary Game Annunciation Blue Was 2/13 4:15  BH 
St. Johns-Mahopac 6:00p 7:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John-Mahopac White Game St. James Was 1/19  MR 
7:00p 8:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game St. Ann-Ossining Was 2/3, was 2/2  GM 
IHM-Scarsdale 6:30p 7:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> IHM Blue Game St. James White Was 1/20   
IC-Tuckahoe 6:00p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game St. Gregory Was 1/17   
7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> IC-Tuckahoe White Game Resurrection Silver   AC 
8:15p 9:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> IC-Tuckahoe White Game Resurrection Silver   AC 
9:30p 10:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > IC-Tuckahoe Blue Game IC-Tuckahoe White   AC 
Holy Name-Valhalla 6:00p 7:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla White Game St. Lawrence Was 1/20  TD 
 Sat 02/02/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Joseph-Bronxville   TD 
1:30p 2:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Holy Innocent Gold    
2:45p 4:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game IC-Tuckahoe White   AC 
St. Patrick-Armonk 10:15a 11:30a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Game Our Lady of Sorrows   TB 
11:30a 12:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Game Holy Innocent White   GD 
12:45p 2:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. Theresa    
2:00p 3:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Armonk White Game Holy Family   BR 
3:15p 4:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Armonk Green Game Bronxville CCD CENT   DV 
4:30p 5:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. Patrick-Armonk Green Game St. Augustine-Larchmont    
St. Patrick-Bedford 9:00a 10:15a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Innocent White   KN 
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Patrick-Bedford Game Resurrection Silver    
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford White Game St. Columbanus   AC 
12:45p 2:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Patrick-Bedford Game Resurrection Black   KN 
2:00p 3:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Family Was 1/20  KN 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Green Game St. Patrick-Armonk   KN 
4:30p 5:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Name-New Rochelle Was 1/20  KN 
St. Lawrence-Brewster 9:45a 11:00a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence Game St. Patrick-Armonk White   TN 
11:00a 12:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Lawrence White Game St. John and Mary   TN 
1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Lawrence Game St. James   TN 
2:45p 4:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Lawrence Game St. James   TN 
St. Theresa-Briarcliff 1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Theresa Red Game St. John and Paul   JM 
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa Gold Game St. John Bosco   DD 
4:00p 5:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Theresa Game IHM White   TB 
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Theresa Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
Chapel School 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Chapel School CENT Game Annunciation Blue   TW 
10:15a 11:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Chapel School CENT Game St. John and Mary   TW 
11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   TW 
12:45p 2:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Chapel School CENT Game Sacred Heart-Patterson   TW 
Reformed Church Brnxvill 12:00p 1:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game Sacred Heart-Hartsdale    
1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Bronxville CCD CENT Game St. Gregory Blue   MM 
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD White CENT Game OLPH-Pelham   JP 
3:45p 5:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD CENT Game St. John and Paul   RM 
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD White CENT Game Our Lady of Mercy White CENT   TE 
7:30p 8:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game Our Lady of Mercy White CENT   SC 
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville White Game IHM White   JT 
11:30a 12:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game IC-Tuckahoe White   TD 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game All Saints White   TD 
2:00p 3:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Columbanus Was 2/3  AC 
St. James-Carmel 10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game St. John-Mahopac Blue   GM 
11:30a 12:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. James Red Game St. Columbanus CENT   AC 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game St. John and Mary Red   BH 
2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. James White Game St. Mary-Katonah   RM 
3:15p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. James White Game Holy Name-Croton CENT Was 1/20  MR 
4:30p 5:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game St. Lawrence Red Canceled by St. James due to unavailable players.  CG 
Annunciation 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Annunciation Gold Game Our Lady of Mercy White CENT   DR 
10:15a 11:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Annunciation Blue Game IC-Irvington CENT   MB 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Annunciation Blue Game IC-Tuckahoe Blue    
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> Annunciation Blue Game St. Columbanus   AC 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game St. Joseph-Bronxville White   BC 
4:30p 5:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Annunciation Blue Game Mt.Carmel-Elmsford   VC 
5:45p 7:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Annunciation Blue Game Resurrection    
7:00p 8:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Annunciation Gold Game IC-Tuckahoe Blue   JS 
8:15p 9:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Annunciation Blue Game St. John and Paul Red   BJM 
Holy Name-Croton 9:45a 11:00a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Croton Game Holy Rosary Blue   BH 
11:00a 12:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton Game All Saints White    
2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton CENT Game St. Joseph-Bronxville White    
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton White CENT Game Holy Family    
6:15p 7:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Holy Name-Croton Blue Game St. Patrick-Bedford Was 1/20   
Dobbs Ferry Middle Sch 11:30a 12:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game St. Theresa Red   DD 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Holy Rosary   BH 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Holy Name-Valhalla Blue   TH 
St. Gregory-Harrison 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Gregory Blue Game Annunciation Blue Was 12/9  TT 
10:30a 11:45a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory Gold Game Annunciation Blue    
11:45a 1:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Gregory Game IC-Tuckahoe White    
1:00p 2:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory Game St. John the Baptist    
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Gregory Game St. Joseph-Bronxville    
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> St. Gregory Game St. Augustine-Larchmont   IG 
4:45p 6:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Gregory Game St. Augustine-Larch Green CENT St. Augustine Forfeit  RM 
6:00p 7:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. Gregory Game Holy Name-New Rochelle    
7:15p 8:30p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. Gregory Game St. John and Paul   MH 
Sacred Heart-Hartsdale 10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. James   RC 
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game Transfiguration  Replaced Holy Rosary  RC 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. John and Paul   RC 
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Sacred Heart-Hartsdale Game Resurrection Blue    
Holy Rosary-Hawthorne 11:00a 12:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Holy Rosary White Game Ann Seton White   GV 
12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Game Sacred Heart-Hartsdale   RC 
1:30p 2:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary Game St. John and Paul Red   
2:45p 4:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Game OLPH Ard/St Matthew OLPH Blue   TF 
IC-Irvington 10:00a 11:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Irvington Game St. Joseph-Bronxville Blue   TD 
11:15a 12:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> IC-Irvington Game St. Lawrence   TN 
12:30p 1:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > IC-Irvington Game St. Joseph-Bronxville    
Harvey Sch-St John&Mary 9:30a 10:45a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game St. Joseph-Bronxville Blue Was 1/19  BH 
10:45a 12:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John and Mary Game St. Patrick-Armonk White   BH 
12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary White Game Transfiguration   RS 
1:15p 2:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. John and Mary Game St. John-Mahopac   BH 
2:30p 3:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Mary Game St. Augustine-Larchmont White   DR 
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John and Mary White Game St. John and Paul White   BH 
5:00p 6:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. John and Mary Red Game Our Lady of Sorrows   BH 
6:15p 7:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game OLPH-Pelham   BH 
St. Mary-Katonah 1:45p 3:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Mary-Katonah Game Holy Name-Valhalla Was 1/26  JO 
3:00p 4:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Mary-Katonah Game IHM Blue    
St. Augustine-Larchmont 2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Larchmont White Game Transfiguration    
3:15p 4:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> St. Augustine-Larchmont Green Game St. Patrick-Armonk White   PH 
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larchmont Game St. Patrick-Bedford   BQ 
5:45p 7:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > St. Augustine-Larchmont Game Our Lady of Sorrows Will be rescheduled. Was 11/24   
St. John and Paul 2:15p 3:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game Resurrection Gold   TM 
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game Holy Name-Croton White CENT   JM 
4:45p 5:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. John and Paul Red Game Holy Name-New Rochelle   JM 
5:45p 7:00p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > St. John and Paul Game Sacred Heart-Patterson White   JM 
7:00p 8:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Paul White Game Resurrection Blue   JM 
St. Johns-Mahopac 11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game St. James Was 2/3  GM 
5:15p 6:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game IHM Blue   PD 
6:30p 7:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. John-Mahopac Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
7:45p 9:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John-Mahopac White Game St. Columbanus CENT   AC 
St. Vito-Mamaroneck 12:15p 1:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. Vito/Holy Trinity Game Annunciation Gold   DC 
1:30p 2:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Vito/Holy Trinity Game St Anthonys Yonkers   DC 
Holy Family-New Rochelle 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> Holy Family Game St. Lawrence Was 11/18  TN 
10:15a 11:30a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Family Game IC-Tuckahoe White    
11:30a 12:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Holy Family Gold Game IC-Tuckahoe White    
12:45p 2:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Family White Game Resurrection Red    
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Family Blue Game St. John Bosco    
3:15p 4:30p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Gold Game Sacred Heart-Hartsdale   RC 
4:30p 5:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> Holy Family Game Resurrection Silver    
5:45p 7:00p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Holy Family Game Sacred Heart-Patterson Was 12/15   
7:00p 8:15p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Blue Game Sacred Heart-Patterson White Was 12/16  CA 
Holy Name-New Rochelle 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Name-New Rochelle Blue Game Iona Lower School Maroon   TZ 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> Holy Name-New Rochelle Game OLPH Ard/St Matthew STM   TZ 
11:30a 12:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   RM 
St. Ann-Ossining 11:00a 12:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Ann-Ossining Game St. Augustine-Ossining Blue    
12:15p 1:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Anns-Ossining Black Game Holy Innocent White    
1:30p 2:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Ann-Ossining CENT Game St. John-Mahopac    
2:45p 4:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. Ann-Ossining Game St. James    
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. James Red   MR 
1:45p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining White Game Holy Innocent White   MA 
3:00p 4:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining White Game St. James   MA 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossining White Game St. Augustine-Larchmont   MA 
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining White Game St. James White   MA 
6:30p 7:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Name-Valhalla   TD 
Sacred Heart-Patterson 3:00p 4:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Sacred Heart-Patterson Game St. John and Mary Was 1/20  BH 
OLPH/St Catharine-Pelham 9:00a 10:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Gold Game IC-Irvington    
10:00a 11:00a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> OLPH-Pelham Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   JS 
11:00a 12:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH-Pelham Blue Game St. Patrick-Bedford   KN 
12:00p 1:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Annunciation Gold   JD 
1:00p 2:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game Our Lady of Mercy White CENT    
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Sacred Heart-Yonkers    
3:00p 4:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game St. Joseph-Bronxville   PN 
4:15p 5:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> OLPH-Pelham Game St. Patrick-Bedford Was 1/13  KN 
Bedford Road School 11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game St. John and Paul   JM 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocent Black Game St. Augustine-Ossining Blue   RD 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> Holy Innocent White Game St. Ann-Ossining    
3:15p 4:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Holy Innocent Black Game Holy Name-Croton White CENT Was 8am at PMS   
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game St. John and Paul was 2/1  JM 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocent Gold CENT Game Our Lady of Mercy White CENT   AT 
7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocent Black Game Mt.Carmel-Elmsford   JF 
Plsntvl MS-Holy Innocent 8:00a 9:15a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Innocent Black Game St. Joseph-Bronxville was 3:15 at BRS  TD 
9:15a 10:30a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Innocent Black Game Iona Lower School Maroon    
10:30a 11:45a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocent White Game St. John-Mahopac   GM 
11:45a 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent Black Game IC-Tuckahoe Blue    
1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game Iona Lower School Maroon    
2:15p 3:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent Black Game St. John Bosco White   JM 
3:30p 4:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   JM 
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Innocent Black Game IC-Tuckahoe Blue Was 4:30pm   
Corpus Christi 8:00a 9:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John Bosco Game St. John the Baptist    
9:15a 10:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco Red Game St. Lawrence Canceled by St. Lawrence, not enough players.   CG 
9:15a 10:15a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> St. John Bosco Game Resurrection Blue Was 2/3  TB 
10:30a 11:45a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game OLPH-Pelham    
Our Lady of Mercy-CYP 9:00a 10:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Holy Rosary   TM 
10:00a 11:00a  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Our Lady of Mercy Black CENT Game Sacred Heart-Yonkers   TM 
11:00a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Chapel School CENT   TM 
12:00p 1:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   TM 
1:00p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. Mary-Katonah   TM 
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TM 
3:00p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Our Lady of Loretto   TM 
4:00p 5:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Sacred Heart-Hartsdale   TM 
Resurrection Doty Gym 9:45a 11:00a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Gold Game St. John and Paul White   JM 
11:00a 12:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Resurrection Black Game St. Patrick-Bedford   KN 
12:15p 1:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Resurrection Black Game Holy Family   RM 
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Green Game St. John the Baptist    
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game Holy Family Gold Was 11/24  TB 
Resurrection Grammar 11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Green Game OLPH-Pelham    
12:45p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Red Game Resurrection Blue    
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> IHM Blue Game St. Gregory Gold    
2:00p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> IHM Blue Game St. John-Mahopac   TN 
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> IHM Game Our Lady of Loretto   JM 
4:15p 5:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> IHM Game St. Patrick-Bedford Green Was 1/12  KN 
Ann Seton-Shrub Oak 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Ann Seton Blue Game St. Patrick-Bedford Green    
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Ann Seton Blue Game Holy Name-Croton Was 11/17  
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton White Game Ann Seton Blue   ND 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   MH 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> Ann Seton Game IC-Irvington    
3:15p 4:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton Game Holy Name-Croton Was 1/20  MH 
Transfiguration 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Transfiguration Game IC-Irvington    
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration Game St. Augustine-Ossining White   MA 
11:30a 12:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   RS 
12:45p 2:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration Game St. Augustine-Ossining Blue   RS 
IC-Tuckahoe 1:00p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game IHM Blue   AC 
2:00p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White Game Annunciation Gold    
3:00p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. Theresa Gold   AC 
4:00p 5:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe Gold Game Holy Family Gold    
5:00p 6:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> IC-Tuckahoe White Game Holy Innocent Black   AC 
6:15p 7:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game Holy Name-New Rochelle Blue Was 12/16  AC 
Holy Name-Valhalla 6:45p 8:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla Game St. John-Mahopac Blue Was 1/20  TD 
8:00p 9:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game St. John and Mary Red Was 1/19  TD 
Mt Pleasant Com Center 4:30p 5:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Name-Valhalla Game Holy Innocent Black   TD 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Valhalla Game St. James White   MR 
7:00p 8:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Gregory Was 8:15pm  TD 
Our Lady of Sorrows 9:30a 10:45a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game Our Lady of Mercy White CENT   TG 
10:45a 12:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Sorrows Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   CP 
12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game OLPH-Pelham   TT 
St. Eugene 10:00a 11:15a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
11:15a 12:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game IHM White   MS 
 Sun 02/03/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 11:00a 12:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Holy Family Will be rescheduled   
12:15p 1:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Holy Name-Croton Was 1/20, 2/9   
St. Patrick-Armonk 9:00a 10:15a  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. Patrick-Armonk Green Game St. John and Paul Red Was 11/24  EG 
10:30a 11:45a  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. Patrick-Armonk White Game Annunciation Blue   EG 
12:00p 1:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Patrick-Armonk White Game Holy Rosary   MR 
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Armonk Green Game Holy Rosary Blue   KM 
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Game Transfiguration   RS 
St. Patrick-Bedford 12:30p 1:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Patrick-Bedford Game St. Gregory Gold   KN 
1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford Game St. James   KN 
3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford Game St. Augustine-Ossining Blue   KN 
4:15p 5:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford Green Game St. Patrick-Bedford White   KN 
St. Theresa-Briarcliff 12:45p 2:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Theresa Game Holy Innocent White    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. Theresa Red Game Chapel School CENT   DD 
St. Joseph-Bronxville 2:00p 3:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Joseph-Bronxville White Game IHM Blue   TD 
3:00p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game IC-Tuckahoe Gold Was 5:00  TD 
4:00p 5:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game St. Gregory Blue   MM 
St. James-Carmel 8:00a 9:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Game St. James Red   MR 
9:00a 10:15a  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. James Game Transfiguration    
10:15a 11:30a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. James Red Game St. John Bosco   MR 
11:30a 12:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. James White Game Holy Rosary   TF 
12:45p 2:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. James Game St. Patrick-Armonk   MPC 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. James Game St. Augustine-Ossining White   MA 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> St. James White Game Our Lady of Loretto   MR 
St. Columbanus 1:00p 2:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Columbanus Game IHM Was 1/20  AC 
Annunciation 11:30a 12:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Annunciation Gold Game Holy Innocent White Was 1/20  JS 
Holy Name-Croton 12:15p 1:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton CENT Game Bronxville CCD White CENT Was 1/20   
1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Name-Croton CENT Game St. Theresa Was 1/20  DD 
OLO Loretto-Garrison Sch 9:30a 10:45a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Loretto White Game Our Lady of Mercy White CENT Was 1/27  JM 
10:45a 12:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Our Lady of Loretto Game St. Augustine-Ossining Blue   JM 
12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Loretto Blue Game Mt.Carmel-Elmsford    
1:15p 2:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Loretto Game Holy Rosary   JM 
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> Our Lady of Loretto Game St. Columbanus CENT   JM 
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Our Lady of Loretto CENT Game St. James Red   JM 
4:45p 6:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Our Lady of Loretto CENT Game St. Ann-Ossining   JM 
St. Matthew-Hastings HS2 12:00p 1:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game OLPH-Pelham   LH 
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game Holy Name-New Rochelle   TZ 
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game Our Lady of Mercy Black CENT   LH 
St. Matthews-Hasting HS1 12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game IHM Blue    
1:15p 2:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game St. John-Mahopac   LH 
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> OLPH Ard/St Matthew STM Game St. Joseph-Bronxville   LH 
Holy Rosary-Hawthorne 1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Rosary Gold Game St. Lawrence    
2:15p 3:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Holy Rosary White Game St. Joseph-Bronxville    
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Rosary Blue Game Holy Name-Croton Blue    
Harvey Sch-St John&Mary 8:45a 10:00a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. John and Mary Game St. Mary-Katonah was 1/20  JO 
10:00a 11:15a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. John and Mary Game St. Ann-Ossining Was 1/20  BH 
11:15a 12:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. John and Mary Red Game Resurrection Blue Was 5:30  BH 
12:30p 1:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game Holy Name-Croton CENT   BH 
1:45p 3:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary White Game St. Augustine-Ossining White   BH 
3:00p 4:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John and Mary Red Game St. Patrick-Armonk    
St. Augustine-Larchmont 12:00p 1:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Larchmont Green Game St. Gregory   MH 
1:15p 2:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > St. Augustine-Larchmont Game Our Lady of Mercy Black CENT   TM 
2:30p 3:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larchmont Game Annunciation Blue   BQ 
3:45p 5:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larchmont White Game Holy Family   DR 
St. John and Paul 12:30p 1:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game Chapel School CENT   JM 
1:45p 3:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John and Paul White Game Holy Name-Croton   DM 
3:00p 4:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Paul Game St. John Bosco    
4:15p 5:30p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. John and Paul Game Holy Family    
St. Johns-Mahopac 1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. John-Mahopac Blue Game St. Mary-Katonah   TP 
2:45p 4:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game St. Mary-Katonah   GM 
St. Vito-Mamaroneck 2:15p 3:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game Sacred Heart-Patterson   DC 
Van Cortlandtville Elem 9:15a 10:30a  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> Ann Seton Game St. John-Mahopac    
10:30a 11:45a  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton CENT Game Holy Name-Valhalla White   TD 
11:45a 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton Blue Game Annunciation Blue   ND 
1:00p 2:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> Ann Seton Game Annunciation Blue New location & time   
Henry Hud HS-All Saints 1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> All Saints White CENT Game IC-Tuckahoe White    
1:30p 2:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> All Saints White Game Holy Family    
2:45p 4:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> All Saints White Game St. John Bosco Red    
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> All Saints White CENT Game St. John-Mahopac    
Holy Family-New Rochelle 11:00a 12:15p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Blue Game Sacred Heart-Patterson Red   CA 
12:00p 1:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Family Game Holy Rosary Was 4:45pm  TF 
1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Family Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Family Gold Game Our Lady of Sorrows   TG 
3:30p 4:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> Holy Family Game IC-Tuckahoe White   PS 
Iona Prep Tully 1:00p 2:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Iona Lower School White Game All Saints White Moved to IONA Prep High School Tully gym   
St. Augustine-Ossining 11:15a 12:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossining White Game IC-Tuckahoe Blue   MA 
12:30p 1:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Name-Croton White CENT   MA 
1:45p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Patrick-Armonk Green   KM 
3:00p 4:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Columbanus   AC 
Sacred Heart-Patterson 12:00p 1:15p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Patterson White Game Sacred Heart-Hartsdale   RC 
OLPH/St Catharine-Pelham 11:00a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game IC-Tuckahoe White   AC 
12:00p 1:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> OLPH-Pelham Game Mt.Carmel-Elmsford Mt Carmel does not have enough players   CG 
1:00p 2:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game IHM White   GD 
2:15p 3:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> OLPH-Pelham Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   JD 
3:45p 5:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
Plsntvl MS-Holy Innocent 1:45p 3:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Innocent White Was at St. Augustine  GD 
Corpus Christi TBD   >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John Bosco Game Resurrection Red SBS Looking for alternative  ZH 
1:00p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game St. John the Baptist    
2:15p 3:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St. Augustine-Ossining White    
Our Lady of Mercy-CYP TBD   >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   SG 
11:00a 12:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game St. Vito/Holy Trinity Move from 2pm  DC 
12:00p 1:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Holy Family Gold move from 4pm   
Resurrection Doty Gym 12:00p 1:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Resurrection Game St. John Bosco Was 4:45 at Corpus Christi   
1:00p 2:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> Resurrection Gold Game St. John and Mary Was 1/19  TM 
Ann Seton-Shrub Oak 2:00p 3:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Ann Seton Game Holy Rosary Blue   MH 
Transfiguration 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Transfiguration Game Sacred Heart-Hartsdale   RS 
2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game Our Lady of Mercy Black CENT   RM 
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Transfiguration  Game Holy Name-Valhalla Blue Team added to Division  RS 
Our Lady of Sorrows 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Blue Game St. Eugene    
2:15p 3:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Our Lady of Sorrows Game IC-Irvington   CP 
Sacred Heart-Yonkers GS 1:00p 2:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Sacred Heart-Yonkers Game Annunciation Blue    
2:15p 3:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Sacred Heart-Yonkers Game St. Mary-Katonah