Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 02/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. John and Paul 7:00p 8:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John and Paul White Game St. John and Mary Need Reschedule  JM 
OLPH/St Catharine-Pelham 7:45p 8:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH-Pelham Game Iona Lower School Maroon Was 1/20   
 Tue 02/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Holy Family-New Rochelle 8:00p 9:15p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Gold Game Holy Family Blue Was 12/8  CA 
St. Eugene 6:00p 7:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Annunciation Gold Game St. Eugene Was 2/2  VM 
7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game Our Lady of Sorrows   TT 
 Wed 02/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Sacred Heart-Hartsdale 7:45p 9:00p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Hartsdale Game Holy Family Blue   RC 
St. Mary-Katonah 7:30p 8:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. Mary-Katonah Game Ann Seton Was 1/20   
 Thu 02/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. James-Carmel 7:30p 8:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. James Red Game St. Theresa Gold Was 1/20   
St. Augustine-Ossining 7:00p 8:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Resurrection Gold Was 1/20  BB 
Corpus Christi 6:00p 7:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco Red Game St. John Bosco White    
 Fri 02/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. Patrick-Armonk 8:30p 9:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Game St. Anns-Ossining Black Was 1/20   
St. Joseph-Bronxville 6:30p 7:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game Iona Lower School Maroon Was 1/20  TD 
Croton-On-Hudson, Pierre Van Cortlandt MS 7:15p 8:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Name-Croton Game St. Joseph-Bronxville Was 1/26   
St. Johns-Mahopac 6:00p 7:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Game St. Patrick-Armonk Green Was 2/10  JSJ 
7:00p 8:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. John-Mahopac Game Holy Name-Croton CENT Was Cancelled 1/19.   RM 
8:00p 9:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game St. Gregory Was 1/20  CG 
Van Cortlandtville Elem 7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton CENT Game Holy Rosary Was 1/19  TF 
Sacred Heart-Patterson 7:30p 8:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Sacred Heart-Patterson Game Holy Family Was 2/3   
Bedford Road School 7:00p 8:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game Holy Innocent Black Was 12/1  JM 
8:15p 9:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocent White Game Holy Name-Valhalla Blue Switched to Bedford Road School  TD 
Resurrection Doty Gym 8:45p 10:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Resurrection Black Game Iona Lower School White Was 1/20  RM 
Holy Name-Valhalla 6:00p 7:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> Holy Name-Valhalla Game St. Theresa Gold Was 1/20  DD 
7:15p 8:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Valhalla Game Holy Name-Croton White CENT Was 1/19  TD 
8:30p 9:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Game Iona Lower School Gold Was 2/2   
 Sat 02/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Gregory   TP 
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Patrick-Armonk   MPC 
2:45p 4:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. John and Paul   JM 
4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Blue Game Holy Rosary   TF 
5:15p 6:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Holy Innocent Black   JM 
St. Patrick-Armonk 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Patrick-Armonk Game St. Patrick-Bedford   KN 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Patrick-Armonk White Game St. Augustine-Ossining Blue   ST 
11:30a 12:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. Mary-Katonah    
12:45p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Game St. John Bosco White    
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. Patrick-Armonk White Game St. John Bosco   EG 
St. Patrick-Bedford 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Patrick-Bedford White Game St. Ann-Ossining   KN 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Patrick-Bedford Green Game Holy Name-Valhalla   TD 
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game St. John-Mahopac   KN 
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Bedford White Game St. Ann-Ossining   KN 
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Patrick-Bedford White Game St. Joseph-Bronxville   KN 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Green Game IC-Irvington   KN 
4:30p 5:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. Patrick-Bedford Game Sacred Heart-Hartsdale   KN 
5:30p 6:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game All Saints White CENT Was 2/2  KN 
St. Lawrence-Brewster 9:45a 11:00a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence Red Game St. John-Mahopac   TN 
11:00a 12:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. Lawrence Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
12:15p 1:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> St. Lawrence Game Holy Name-Valhalla   TD 
St. Theresa-Briarcliff 1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Theresa Game Ann Seton   DD 
2:45p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. Theresa Gold Game OLPH Ard/St Matthew STM   DD 
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. Theresa Red Game Our Lady of Mercy White CENT   CG 
5:15p 6:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Theresa Gold Game St. Patrick-Bedford   KN 
Chapel School 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Chapel School CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   TW 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game St. Columbanus   TW 
11:30a 12:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game St. John and Mary   TW 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game St. Joseph-Bronxville White   TW 
2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Chapel School CENT Game St. Joseph-Bronxville Blue   TW 
Reformed Church Brnxvill 12:30p 1:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Bronxville CCD CENT Game St. Patrick-Bedford Gym not available.  CG 
2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game Mt.Carmel-Elmsford   SC 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD White CENT Game Holy Name-Croton CENT   TE 
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD CENT Game Holy Innocent Gold CENT Was 11/24   
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:15a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Gregory   TD 
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game Mt.Carmel-Elmsford   TD 
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game Resurrection White   TD 
12:45p 2:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game St. John Bosco   JE 
2:00p 3:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > St. Joseph-Bronxville Game Mt.Carmel-Elmsford   TD 
St. James-Carmel 10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. James Game OLPH-Pelham Blue Was 1/20  CP 
11:30a 12:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. James White Game St. Augustine-Ossining White    
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game St. Augustine-Ossining Blue    
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. James White Game Our Lady of Mercy Black CENT   MR 
3:15p 4:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. James Game St. Patrick-Armonk Was 10:15a  EG 
4:30p 5:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game St. Patrick-Bedford   KN 
5:45p 7:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Game St. Patrick-Armonk White Was 3:15p   
Annunciation 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Annunciation Blue Game Holy Family   MM 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game St. Joseph-Bronxville White   TD 
11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game Holy Family Gold    
12:45p 2:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Annunciation Blue Game Our Lady of Loretto   BH 
2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Annunciation Blue Game St. Augustine-Larchmont   IG 
3:15p 4:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Annunciation Blue Game IC-Irvington    
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Annunciation Gold Game St. John and Paul   JM 
5:45p 7:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Annunciation Blue Game St. Gregory   JL 
7:00p 8:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Annunciation Blue Game St. Patrick-Armonk Green   LF 
Holy Name-Croton 2:25p 3:40p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-Croton White CENT Game OLPH-Pelham Was 12:15p   
3:35p 4:50p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Croton Game St. Augustine-Ossining Blue Was 11am  RD 
6:15p 7:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> Holy Name-Croton CENT Game IC-Tuckahoe Blue Was 9:45am  AC 
7:30p 8:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Holy Name-Croton CENT Game OLPH Ard/St Matthew STM   KW 
Dobbs Ferry Middle Sch TBD   >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game St. Theresa Red REMINDER - NEEDS RESCHEDULE  KO 
11:30a 12:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Holy Name-New Rochelle Blue   TZ 
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game St. Lawrence White   TN 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Holy Rosary Blue    
OLO Loretto-Garrison Sch 10:45a 12:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> Our Lady of Loretto Game St. Patrick-Bedford Green Was 1/20  JM 
St. Gregory-Harrison 10:30a 11:45a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Gregory Game St. John-Mahopac   MM 
11:45a 1:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Gregory Game Our Lady of Sorrows Blue    
1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Gregory Game St. Joseph-Bronxville   TD 
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Gregory Game St. Joseph-Bronxville   TD 
3:30p 4:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. Gregory Game Sacred Heart-Patterson Was 1/19  MH 
4:30p 5:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Gregory Gold Game Holy Name-Croton Blue Was 3:30p   
Sacred Heart-Hartsdale 10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. Lawrence   RC 
11:30a 12:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. John and Mary   RC 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St Anthonys Yonkers   CD 
Holy Rosary-Hawthorne 11:00a 12:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Rosary Game Annunciation Blue   RV 
12:15p 1:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Rosary Blue Game Holy Name-Valhalla Blue   BH 
1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Rosary Game IC-Irvington    
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Holy Rosary Game Our Lady of Mercy Black CENT   BH 
4:00p 5:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   
5:15p 6:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Rosary Game St. Augustine-Larchmont   TF 
IC-Irvington 10:00a 11:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> IC-Irvington Game St. Mary-Katonah    
Harvey Sch-St John&Mary 9:30a 10:45a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John and Mary Game St. John-Mahopac White   BH 
10:45a 12:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game Bronxville CCD Blue CENT   BH 
12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game Our Lady of Mercy White CENT   BH 
1:15p 2:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John and Mary Red Game Our Lady of Loretto CENT   BH 
2:30p 3:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Mary Game Resurrection Blue   JE 
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John and Mary White Game St. Gregory   JL 
5:00p 6:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. John and Mary Red Game Holy Family Gold   BH 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game St. John and Paul Was 1/27  BH 
St. Mary-Katonah 10:00a 11:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. Mary-Katonah Game IC-Tuckahoe White   AC 
11:15a 12:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Mary-Katonah Game St. Augustine-Ossining Blue    
12:30p 1:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Blue Game Ann Seton   SB 
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. Mary-Katonah Game OLPH-Pelham    
4:15p 5:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Mary-Katonah Game St. Lawrence    
St. Augustine-Larchmont 2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larchmont White Game IC-Tuckahoe Gold   AC 
3:15p 4:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larchmont White Game St. Augustine-Larch Green CENT Was 11/17  DR 
St. John and Paul 3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. John and Paul Game Holy Name-Croton    
4:30p 5:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John and Paul Red Game St. James   JM 
5:45p 7:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Paul White Game St. John and Paul Red   JM 
7:00p 8:15p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > St. John and Paul Game Sacred Heart-Patterson Red Was 12/15  JM 
St. Johns-Mahopac 4:15p 5:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. John-Mahopac Game St. Theresa Was 1/20  DD 
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game OLPH-Pelham   CG 
6:30p 7:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. John-Mahopac Game St. Mary-Katonah    
7:45p 9:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Game St. Augustine-Ossining White Was 1/13  GM 
St. Vito-Mamaroneck 11:00a 12:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game Annunciation Blue   DC 
12:15p 1:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game IC-Tuckahoe Blue   DC 
1:30p 2:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> St. Vito/Holy Trinity Game Bronxville CCD Blue CENT   DC 
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game Resurrection Red   DC 
4:00p 5:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. Vito/Holy Trinity Game OLPH-Pelham   DC 
5:15p 6:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Vito/Holy Trinity Game Holy Name-New Rochelle Was 2/2  DC 
Van Cortlandtville Elem 3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Ann Seton Blue Game St. Gregory    
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Ann Seton White Game Holy Name-Croton Blue CENT   TP 
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton CENT Game St. John and Mary White   BH 
Holy Family-New Rochelle 9:00a 10:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game St. Joseph-Bronxville Was 1/19th  TD 
10:15a 11:30a  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Holy Family Game IC-Tuckahoe White   AC 
11:30a 12:45p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Gold Game Sacred Heart-Patterson White   CA 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game IC-Tuckahoe White   AC 
2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game Resurrection Black    
3:15p 4:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> Holy Family Game OLPH Ard/St Matthew STM    
4:30p 5:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> Holy Family Game IHM Blue    
5:45p 7:00p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Holy Family Blue Game Sacred Heart-Hartsdale   CA 
7:00p 8:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Family White Game Holy Family Blue   CA 
Holy Name-New Rochelle 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game Sacred Heart-Hartsdale   RC 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> Holy Name-New Rochelle Game St. Lawrence   TN 
Iona Prep Lower School 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Iona Lower School Maroon Game IC-Irvington    
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game OLPH Ard/St Matthew OLPH    
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game St. Augustine-Ossining White    
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game St. John the Baptist    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Iona Lower School Maroon Game OLPH-Pelham    
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Gold Game St. James Red    
St. Ann-Ossining 9:45a 11:00a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Ann-Ossining Game St. James    
11:00a 12:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Ann-Ossining Game All Saints White    
1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Ann-Ossining Game St. John-Mahopac Was 1/20   
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Anns-Ossining White Game St. Gregory    
4:00p 5:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. Ann-Ossining Game Resurrection Black    
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Anns-Ossining Black Game St. Columbanus CENT Was 1/26   
St. Augustine-Ossining 10:00a 11:15a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossining White Game Iona Lower School Maroon Was 1/20  MA 
OLPH/St Catharine-Pelham 9:00a 10:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLPH-Pelham Game St. Joseph-Bronxville White    
10:00a 11:00a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. Columbanus   AC 
11:00a 12:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH-Pelham Game Resurrection Green    
12:00p 1:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game St. John and Paul White   JM 
1:15p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. John and Mary Was 2/10  BH 
2:30p 3:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> OLPH-Pelham Game Resurrection Silver Was 1/20  JD 
Bedford Road School 11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game Resurrection Green    
12:45p 2:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game St. Augustine-Ossining Blue   SP 
2:00p 3:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Innocent Black Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Innocent Black Game St. Eugene   MS 
4:30p 5:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocent White Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
5:45p 7:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game Holy Family   JM 
7:00p 8:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Holy Innocent White Game St. John and Paul Red Was 2/2  KK 
8:15p 9:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocent Gold CENT Game Sacred Heart-Patterson Was 1/19   
Plsntvl MS-Holy Innocent 8:00a 9:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Holy Innocent Black Game St. Ann-Ossining    
9:15a 10:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Innocent Black Game Holy Rosary Blue   BM 
10:30a 11:45a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent Gold Game St. Eugene   MS 
11:45a 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game St. Joseph-Bronxville Blue   TD 
1:00p 2:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Innocent White Game St. John Bosco    
2:15p 3:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent Black Game St. Patrick-Bedford   JM 
3:30p 4:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Innocent White CENT Game St. Theresa   KO 
4:45p 6:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocent Black Game Our Lady of Mercy White CENT Was 11/24  JM 
Corpus Christi 9:15a 10:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco Red Game Holy Name-Croton    
10:30a 11:45a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St. Columbanus CENT   AC 
11:45a 1:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
1:00p 2:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. John Bosco Game Holy Innocent White   KC 
Our Lady of Mercy-CYP 9:00a 10:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Our Lady of Mercy White CENT Game OLPH Ard/St Matthew STM   TM 
10:00a 11:00a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Mercy Orange CENT Game IC-Tuckahoe White   AC 
11:00a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. John-Mahopac   TM 
12:00p 1:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Mercy White CENT Game OLPH-Pelham   JD 
1:00p 2:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game St. John and Paul   TM 
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Holy Name-Valhalla White   TM 
3:00p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. James White   TM 
4:00p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. Gregory    
Resurrection Doty Gym 9:45a 11:00a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Resurrection Gold Game St. Patrick-Bedford Green   KN 
11:00a 12:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Resurrection Black Game Holy Name-New Rochelle Blue   TZ 
12:15p 1:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Gold Game St. Joseph-Bronxville Blue   TD 
1:30p 2:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Resurrection Silver Game IC-Tuckahoe White   AC 
2:45p 4:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Resurrection Game St. Patrick-Armonk White    
4:00p 5:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Resurrection Red Game Annunciation Blue   JC 
5:15p 6:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Resurrection Blue Game St. Augustine-Larchmont    
6:30p 7:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Resurrection Gold Game Sacred Heart-Patterson    
7:45p 9:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> Resurrection Gold Game St. John and Paul   TM 
Resurrection Grammar 11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Green Game IHM   JN 
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game Annunciation Blue   JE 
2:00p 3:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Red Game Annunciation Blue    
IHM-Scarsdale 2:00p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game Resurrection Blue   TB 
3:00p 4:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game Annunciation Gold   RM 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> IHM Game Our Lady of Loretto Was 12/8  RM 
Ann Seton-Shrub Oak 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Ann Seton White Game St. Lawrence   TN 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton Game St. Augustine-Ossining Blue   MH 
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Ann Seton Game St. Augustine-Ossining Blue   MH 
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton Game St. Theresa Red   MH 
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Ann Seton Game St. John-Mahopac   MH 
7:00p 8:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton White Game IHM Blue Was 2pm  MH 
Transfiguration 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Transfiguration Game IHM White    
10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game St. Gregory Blue    
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Transfiguration Gold Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Transfiguration  Game St. Patrick-Armonk White Team added to Division  MPC 
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Loretto Game Transfiguration Was 1/20  RS 
7:00p 8:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Transfiguration Game St. Augustine-Ossining Blue   RM 
IC-Tuckahoe 1:00p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> IC-Tuckahoe White Game Our Lady of Mercy Black CENT   AC 
2:00p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game All Saints White   AC 
3:00p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Tuckahoe Blue Game Resurrection Red   AC 
4:00p 5:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White Game OLPH-Pelham    
5:00p 6:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> IC-Tuckahoe Blue Game Bronxville CCD CENT   AC 
6:15p 7:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game St. Joseph-Bronxville   AC 
Holy Name-Valhalla 6:45p 8:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Patrick-Bedford Was 11/25 This is tentative reschedule   KN 
Mt Pleasant Com Center 4:00p 5:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla Game Holy Innocent Black    
5:15p 6:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Ann-Ossining   TD 
6:30p 7:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Game St. John-Mahopac   TD 
Our Lady of Sorrows 9:30a 10:45a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game Resurrection Blue   SP 
10:45a 12:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Sorrows Game Holy Name-Croton White CENT    
12:00p 1:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Game IHM   JD 
1:15p 2:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game St. Eugene   MS 
2:30p 3:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > Our Lady of Sorrows Game St. Augustine-Larchmont    
Yonkers, St. Anthony-Yonkers 10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St Anthonys Yonkers Game Holy Family Gold   CD 
 Sun 02/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Gregory Blue    
1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Transfiguration   TP 
2:45p 4:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Holy Name-New Rochelle Blue   TZ 
4:00p 5:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Our Lady of Mercy Black CENT   TP 
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Ann Seton White    
St. Patrick-Armonk 12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk White Game St. Patrick-Bedford   KN 
1:15p 2:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Green Game St. Lawrence   TN 
2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Game St. James Red   AD 
St. Patrick-Bedford 12:15p 1:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game St. Mary-Katonah   KN 
1:15p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Game St. James   KN 
2:15p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford Green Game Holy Innocent White   KN 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Patrick-Bedford White Game Iona Lower School Maroon   KN 
4:30p 5:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Patrick-Bedford Game Iona Lower School White   KN 
5:45p 7:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. Patrick-Bedford Game Holy Innocent White   KK 
7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Bedford Green Game Holy Innocent White Was 1/20  KN 
St. Lawrence-Brewster 2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. Lawrence Game St. John-Mahopac Was 1/12  TN 
St. Theresa-Briarcliff 12:45p 2:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Theresa Game Our Lady of Mercy Black CENT   KO 
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Theresa Red Game Sacred Heart-Hartsdale   RC 
3:15p 4:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Theresa Game St. John and Mary   BH 
4:30p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa Gold Game St. John-Mahopac   KO 
Chapel School 1:00p 2:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game Our Lady of Mercy White CENT   TW 
2:15p 3:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Chapel School CENT Game All Saints White CENT   TW 
3:30p 4:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Chapel School CENT Game Our Lady of Mercy Black CENT   TW 
4:45p 6:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Chapel School CENT Game Sacred Heart-Hartsdale Was 12/2  TW 
St. Joseph-Bronxville 2:00p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game St. John the Baptist   TD 
3:00p 4:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game St. John Bosco   TD 
4:00p 5:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Bronxville White Game Holy Name-Croton CENT    
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game Resurrection Black   TD 
6:30p 7:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game St. James White   TD 
7:45p 9:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game St Anthonys Yonkers   TD 
St. James-Carmel 9:00a 10:15a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. James Game Holy Rosary White    
10:15a 11:30a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. James Game Holy Innocent White    
11:30a 12:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. James Red Game St. Anns-Ossining Black    
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game St. Patrick-Armonk    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> St. James White Game Holy Name-Croton Blue CENT Was 1/20   
St. Columbanus 12:00p 1:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. Columbanus Game Bronxville CCD Blue CENT Was 1/20. Forfeit Bronxville   RM 
1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. Columbanus Game Mt.Carmel-Elmsford   AC 
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Columbanus CENT Game St. Mary-Katonah   GP 
3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Columbanus CENT Game Ann Seton White   MH 
4:45p 6:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Columbanus Game St. Mary-Katonah Blue    
6:00p 7:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Columbanus Game St. Patrick-Bedford Green   AC 
Annunciation 10:15a 11:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Annunciation Blue Game St. Patrick-Armonk White   MR 
11:15a 12:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Annunciation Gold Game St. John-Mahopac    
12:15p 1:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Annunciation Blue Game St. Joseph-Bronxville Blue    
1:15p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Blue Game St. Augustine-Larchmont White    
2:15p 3:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Annunciation Blue Game IHM Blue   RT 
3:15p 4:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Annunciation Gold Game OLPH-Pelham   RT 
4:30p 5:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Annunciation Blue Game Holy Name-Valhalla   TD 
5:45p 7:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> Annunciation Blue Game St. Gregory   TS 
7:00p 8:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Annunciation Blue Game Annunciation Gold   LF 
8:15p 9:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Annunciation Blue Game Holy Innocent White   JM 
Holy Name-Croton 12:15p 1:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Holy Name-Croton White CENT Game Holy Innocent Black    
1:30p 2:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton Game Transfiguration   RS 
2:45p 4:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-Croton Game St. John and Paul   JD 
5:15p 6:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Name-Croton Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
6:30p 7:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton CENT Game Our Lady of Mercy White CENT   JS 
OLO Loretto-Garrison Sch 9:30a 10:45a  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Our Lady of Loretto CENT Game St. James Was 11/18  JM 
10:45a 12:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Our Lady of Loretto Game St. Joseph-Bronxville   DH 
12:00p 1:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Loretto Game St. James   JM 
1:15p 2:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Loretto Game St. Lawrence   TN 
2:30p 3:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Loretto White Game Our Lady of Loretto Blue   JM 
3:45p 5:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> Our Lady of Loretto CENT Game Holy Name-Valhalla   JM 
St. Gregory-Harrison 1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Gregory Blue Game IC-Tuckahoe White   AC 
2:30p 3:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Gregory Gold Game St. Joseph-Bronxville White   TD 
3:45p 5:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Gregory Blue Game St. Joseph-Bronxville   TT 
5:00p 6:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Gregory Game OLPH Ard/St Matthew STM   MB 
6:15p 7:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory Game OLPH-Pelham    
7:30p 8:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Gregory Game OLPH-Pelham    
Holy Rosary-Hawthorne 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Rosary Blue Game St. John-Mahopac Blue   GM 
2:15p 3:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Rosary White Game IC-Tuckahoe White   AC 
3:30p 4:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary Blue Game St. John Bosco White    
IC-Irvington 1:15p 2:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington CENT Game Transfiguration Gold   RS 
2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> IC-Irvington Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
3:45p 5:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > IC-Irvington Game Sacred Heart-Yonkers    
5:00p 6:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> Ann Seton Game IC-Irvington Was at Ann Seton  MH 
Harvey Sch-St John&Mary 12:30p 1:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game Mt.Carmel-Elmsford   BH 
1:45p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary Game Transfiguration   RS 
3:00p 4:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John and Mary White Game Annunciation Blue   BH 
4:15p 5:30p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> St. John and Mary Red Game St. Augustine-Larchmont   BH 
5:30p 6:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game St. John and Paul   JM 
St. Mary-Katonah 1:00p 2:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Mary-Katonah Game St. Patrick-Armonk   JO 
2:15p 3:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Mary-Katonah Game Holy Name-Valhalla   TD 
3:30p 4:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> St. Mary-Katonah Game St. James White   SD 
4:45p 6:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Mary-Katonah Game St. Lawrence   TN 
6:00p 7:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Mary-Katonah Game IC-Tuckahoe White   AC 
7:15p 8:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Game Holy Name-Croton CENT    
St. Augustine-Larchmont 12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> St. Augustine-Larchmont Game Our Lady of Mercy Black CENT   IG 
1:15p 2:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 1 Div > St. Augustine-Larchmont Game St. Joseph-Bronxville   KO 
4:00p 5:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Name-Croton Blue Game St. Augustine-Larchmont Green Moved to St. Augustine  KW 
5:15p 6:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Augustine-Larch Green CENT Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   TP 
St. John and Paul 12:30p 1:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
1:45p 3:00p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> St. John and Paul White Game St. John Bosco   EH 
St. Johns-Mahopac 12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Game St. Augustine-Ossining Blue Was 1/19  MA 
1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. John-Mahopac Game St. Theresa   KO 
2:45p 4:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John-Mahopac White Game St. Patrick-Bedford White   KN 
4:00p 5:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game St. Joseph-Bronxville   TD 
5:15p 6:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac Blue Game Holy Innocent Black   RD 
6:30p 7:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game St. Gregory Was 1/20  GM 
7:45p 9:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> St. John-Mahopac Game St. Ann-Ossining CENT   GM 
Van Cortlandtville Elem 9:30a 10:45a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton White Game IC-Irvington Was 1/20   
10:45a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton White Game Annunciation Blue Was 1/20  MH 
12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> Ann Seton Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
Henry Hud HS-All Saints 1:30p 2:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> All Saints White Game St. John-Mahopac   
4:00p 5:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> All Saints White Game Ann Seton    
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> All Saints White Game Holy Family Blue   
Holy Family-New Rochelle 12:00p 1:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div One> Holy Family White Game St. Patrick-Armonk White Was 1/20  EG 
1:00p 2:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Family Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
2:15p 3:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> Holy Family Game Sacred Heart-Dobbs Ferry   KG 
3:30p 4:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Family Gold Game Our Lady of Sorrows White    
4:45p 6:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Holy Family Game All Saints White CENT    
6:00p 7:15p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Holy Family Gold Game Resurrection Blue    
7:15p 8:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Family Game St. Patrick-Bedford   BR 
St. Ann-Ossining 1:30p 2:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Anns-Ossining White Game St. Patrick-Bedford White Was 1/20 Play 2/17  RM 
2:45p 4:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Ann-Ossining Game St. James Was 1:30p   
4:00p 5:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Ann-Ossining Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
5:15p 6:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. Ann-Ossining Game Holy Name-New Rochelle CENT Was 1/26   
6:30p 7:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C 2 Div> St. Ann-Ossining Game St. Augustine-Ossining Blue Was 2:45p   
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. John and Mary   MA 
1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Ann Seton   MH 
3:00p 4:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Name-Croton   MA 
4:15p 5:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining White Game IC-Irvington   MA 
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. John and Mary Red   BH 
Sacred Heart-Patterson 12:00p 1:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Patterson Game Holy Name-Valhalla   TD 
1:15p 2:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Sacred Heart-Patterson Game St. Theresa Red    
2:30p 3:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Sacred Heart-Patterson Game St. John and Paul   JM 
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Patterson White Game St. John and Paul   JM 
5:00p 6:15p  >High School>11th-12th Grade Var Girls > Sacred Heart-Patterson Red Game Sacred Heart-Hartsdale   AF 
OLPH/St Catharine-Pelham 11:00a 12:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Our Lady of Sorrows   CG 
12:00p 1:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> OLPH-Pelham Game Bronxville CCD White CENT    
2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 1 Div> OLPH-Pelham Game Iona Lower School Maroon   JR 
3:15p 4:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game Resurrection Gold   GB 
Bedford Road School 4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocent White Game Holy Innocent Black   JM 
5:15p 6:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Holy Innocent Black Game St. John and Mary   BH 
Plsntvl MS-Holy Innocent 10:00a 11:15a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocent Gold CENT Game St. John and Mary Was 1/12   
Corpus Christi 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John Bosco Game Our Lady of Mercy White CENT   TM 
2:15p 3:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game IC-Irvington   JE 
3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> St. John Bosco Game Our Lady of Mercy White CENT   TM 
4:45p 6:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. John Bosco Game Holy Innocent White   KN 
6:00p 7:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game Sacred Heart-Hartsdale   RC 
Resurrection Doty Gym 12:00p 1:15p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Resurrection Blue Game St. Augustine-Larchmont White Moved from 2:30 to resolve CCD conflict  DR 
1:15p 2:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Resurrection Silver Game St. John and Paul   JM 
2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game IHM White moved from 12pm  TB 
3:45p 5:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> Resurrection Silver Game Holy Family    
5:00p 6:15p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Resurrection Gold Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
6:15p 7:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Resurrection Blue Game Holy Name-Valhalla White   TD 
Resurrection Grammar 1:15p 2:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Green Game Annunciation Gold   VM 
2:30p 3:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection White Game St. Gregory    
3:45p 5:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Red Game St. John and Paul    
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> IHM Blue Game All Saints White CENT   JM 
2:00p 3:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> IHM Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
3:00p 4:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> IHM Game Annunciation Blue   MM 
4:00p 5:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> IHM Game Resurrection Gold   JW 
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> IHM Game Our Lady of Sorrows    
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B 2 Div> IHM Blue Game IC-Irvington   RM 
7:30p 8:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM Game Holy Name-New Rochelle Was 2/9   
Ann Seton-Shrub Oak 10:45a 12:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton CENT Game OLPH Ard/St Matthew OLPH Blue Will be rescheduled.   CG 
2:00p 3:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Ann Seton Game St. Augustine-Ossining Blue    
3:15p 4:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton White Game OLPH-Pelham    
4:30p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton Blue Game Our Lady of Mercy Black CENT   ND 
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Ann Seton Blue Game St. James Red    
Transfiguration 1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Transfiguration Game St. Gregory    
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration Game St. John Bosco   RS 
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Transfiguration Game St. Augustine-Ossining White   RS 
IC-Tuckahoe 12:30p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. James White Was 1/27  AC 
2:00p 3:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> IC-Tuckahoe Blue Game Annunciation Gold   DR 
3:00p 4:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> IC-Tuckahoe White Game IHM Blue   AC 
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
5:15p 6:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> IC-Tuckahoe White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   AC 
6:45p 8:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> IC-Tuckahoe Blue Game Resurrection    
Holy Name-Valhalla 2:30p 3:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Holy Name-Valhalla Game St. John and Mary   TD 
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla White Game Holy Rosary   TF 
5:00p 6:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game Our Lady of Loretto CENT   TD 
Mt Pleasant Com Center 12:30p 1:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla White Game Holy Rosary Gold   TD 
1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game St. Patrick-Armonk Green   TD 
3:00p 4:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B Div> Holy Name-Valhalla Game Holy Name-Croton CENT   TD 
4:15p 5:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Augustine-Ossining Blue   TD 
5:30p 6:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game Holy Rosary Blue    
6:45p 8:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Columbanus CENT   AC 
Our Lady of Sorrows 1:00p 2:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Game Holy Rosary White    
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game Iona Lower School Gold   TT 
3:30p 4:45p  >High School>11th-12th Grade Var Boys Div Two> Our Lady of Sorrows Game Holy Family Gold Was 2/3   
Sacred Heart-Yonkers GS 1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Sacred Heart-Yonkers Game OLPH-Pelham   JD 
2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Yonkers Game IC-Tuckahoe White   AC 
4:45p 6:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Sacred Heart-Yonkers Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
Yonkers, St. Anthony-Yonkers 1:00p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St Anthonys Yonkers Game OLPH-Pelham Gold    
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St Anthonys Yonkers Game IC-Tuckahoe Gold   CD 
St. Eugene 1:30p 2:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Eugene Game St. Augustine-Larchmont Green   MS 
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game St. Joseph-Bronxville   MS 
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game St. Joseph-Bronxville White   MS 
St. John the Baptist 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John the Baptist Game OLPH Ard/St Matthew STM    
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John the Baptist Game Annunciation Blue    
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John the Baptist Game St. Joseph-Bronxville   TD